Збирай рюкзак з розумом!

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 17.4.2020
Звичайно, це здається легким: напхав речі та й в дорогу! Упс, не влазить все, що треба? Ну добре-добре, ми розповімо як краще все скласти, щоб ще й місце залишилось!
 
Досвідчені туристи добре знають: складати рюкзак непросто! Для походу на декілька днів рекомендуємо обрати рюкзак Quechua об’ємом на 50 літрів або 60 літрів.
 

Після ретельного вибору обладнання, яке ти візьмеш з собою приходить час обрати найкращий спосіб розподілення останнього. До того ж нам ще треба забезпечити хороший баланс навантаження спереду/ззаду/зліва/справа.

Якщо рюкзак перекошується на один бік, твоє тіло напружується, щоб компенсувати цей дисбаланс. Логічно, що ти швидше втомлюєшся. Також збільшується ризик падіння, як на підйомі так і на спуску.

Секрет оптимізованого завантаження? Важкі елементи розміщують
посередині сумки і найближче до спини, речі середньої ваги внизу та на периферії, а найлегші – вгорі.

На дно рюкзака поклади своє спальне приладдя: спальний мішок, матрац та змінний одяг. Просунь гідратор для води вздовж спинки. Змінна пара взуття ідеально ляже в нижню кишеню рюкзака.

Для холодної пори Forclaz підготував спальний мішок кокон. Він подарує тобі м’який сон, наче вдома. Підходить для комфортного сну у поході за температури від 0 до +15°C.

Посередині рюкзака вертикально спакуй свій намет, плиту, готову їжу та продукти. Все повинно розташовуватися ближче до хребта. Якщо для намету не вистачає місця, і він легкий, зафіксуй його внизу рюкзака завдяки зовнішнім гачкам.

Зверху в межах досяжності поклади фліску, водонепроникну куртку та аптечку. Килимок прикріпи збоку рюкзака.

Зберігай сонцезахисний крем, окуляри та компас в маленьких зручних кишенях. Зернові батончики або смартфон поклади до поясного кармана для швидшого доступу. Якщо маєш телескопічні палиці то прікрипи їх вертикально, з зовнішнього боку рюкзака.

Корисна порада: якщо ти мандруєш в групі, то спробуй розділити з кимось свій намет.

І нарешті останнє і найважливіше: налаштуй рюкзак під себе. Перед тим як одягти його, відрегулюй висоту спинки. Потім, вже на собі, настрой спочатку поясний ремінь, за ним – підтяжки, і нарешті, плечові лямки.

Тепер все точно поміститься, Decathlon та Quechua гарантують!
Бажаємо тобі вдалого походу!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 оцінили, средня: 3,50 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.