Захисти себе від сонця в горах

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 1.6.2020

Тобі відомо, що в горах УФ-промені фільтруються менше і їхня активність збільшується на 4% кожні 300 м підйому вгору? А ще додай до цього вітер. Хочемо тебе здивувати: на висоті ти потребуєш навіть кращого захисту від сонця, ніж на пляжі!at.

ОДЯГ – НАЙКРАЩИЙ ПОМІЧНИК

Штани, сорочки, футболки дозволяють легко захистити найбільш оголені частини тіла. Але не всі тканини однаково ефективні: бавовняна футболка світлого кольору, наприклад, пропускає частину ультрафіолетового випромінювання. Тому матеріал, який щільно прилягає, захистить тебе краще, ніж еластичний, бо коли волокна розтягуються, одяг втрачає свою захисну силу. Вологий матеріл також має меншу ефективність.

Бажано носити одяг з підтвердженим захистом від УФ, наприклад, сорочку з довгими рукавами, майку або вітровку від Quechua. Маркування UPF* 40+ / 50+ гарантує дотримання європейського стандарту:

Індекс UPF* 40+ означає, що 97.5% випромінювання блокується, 50+, що більше 98% .

На додачу до захисту від УФ випромінювання, всі футболки та сорочки QUECHUA зроблено з матеріалів, які поглинають та виводять вологу назовні. А їхня структура забезпечує еластичність матеріалу для додаткового комфорту.

ОБОВ’ЯЗКОВО: Сонцезахисний крем

У горах потрібно застосовувати найвищий рівень захисту від сонця, щоб уникнути сонячних опіків та зберегти свій «сонячний капітал» – кількість УФ-випромінювання, яке може витримати шкіра без пошкодження. Та і ти ж не хочеш мати засмагу по контурах окулярів або футболки? Краще скористайся кремом!

ЗАХИСТИ СВОЮ ГОЛОВУ

Капелюх з широкими полями або панамка мають важливе значення, особливо для захисту від сонячного удару. Якщо ти ще й лінуєшся регулярно наносити сонцезахисний крем, то головний убір точно незамінний для тебе!

 

ПОТУРБУЙСЯ ПРО ЗАХИСТ ОЧЕЙ

Сонячні окуляри з категорією захисту 3 або 4 також є must-have для походу.

Не нехтуй цим пунктом, навіть якщо ти одягаєш кепку, адже кількість патологій очей, які можуть тебе уразити під час походу, просто вражає. Найбільш розповсюдженою проблемою вважається сонячний кон’юнктивіт, який хоч і швидко минає, але є дуже болісним.

Quechua має сонцезахисні окуляри навіть для наймолодших мандрівників. А найвибагливіші модники та модниці знайдуть модель і собі до смаку: від спортивних до більш класичних!

Навіть якщо тобі здається, що сонце не дуже припікає, вплив УФ-випромінювання нікуди не зникає. Потурбуйся про захист своєї шкіри та вперед підкорювати нові висоти!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *