Як доглядати за килимком для йоги?

Марія Бажіна Avatar
Марія Бажіна
Дата публікації: 21.9.2021

Твій килимок для йоги вбирає піт і не завжди зберігається в провітрюваному місці? Це робить його сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Піт в поєднанні з брудом часто призводить до появи неприємних запахів. Згодом їх неможливо видалити з килимка, і тобі доведеться викинути його. Ось кілька порад, щоб насолоджуватися заняттями на своєму улюбленому килимку для йоги якомога довше.

наш спрей для килимків

Очищення килимка для йоги

Спеціальний спрей – найпростіший спосіб очистити килимок для занять йогою. Просто розпили його на килимок, а потім протри злегка вологою ганчіркою. Ефірні масла відразу ж нададуть твоєму килимку свіжий аромат.

Зверни увагу на наш спрей. Його можна використовувати для всіх килимків від Decathlon. Якщо ти практикуєш стилі йоги, під час яких сильно потієш, поклади флакон спрею в спортивну сумку, щоб він завжди був з тобою.

Зазвичай побутові, садові та кухонні чистячі засоби не підходять для килимка для йоги. Деякі компоненти можуть пошкодити матеріал, протиковзний шар і колір. Зі спреєм, спеціально розробленим для твого килимка для йоги, немає жодних ризиків.

Ти також можеш самостійно приготувати засіб для чищення спортивних килимків, використовуючи демінералізовану воду та індивідуально підібрані ефірні масла.

Килимок для подорожей: у пральній машині

Спрею зазвичай недостатньо, якщо ти часто носиш килимок з собою або використовуєш його на вулиці, наприклад, на пляжі або в парку. З цієї причини дорожній килимок для йоги Decathlon з натурального каучуку можна класти в пральну машину. Вибери делікатну програму за температури 30 градусів, і твій килимок вийде з барабана машини як новенький. Застосовуй цей метод тільки якщо твій килимок дуже брудний. В іншому випадку, просто використовуй вологу ганчірку і засіб для чищення килимків.

наш килимок для подорожей
наш чохол для килимка

Як зберігати килимок для йоги

  1. Після занять йогою і очищення дай килимку висохнути, а потім зверни його в рулон.
  2. Не складай килимок, оскільки це може призвести до утворення постійних складок.
  3. Зберігати килимок бажано в темному і прохолодному місці. Сонячне світло іноді пошкоджує і знебарвлює матеріал. Особливо від тривалого перебування на сонці може постраждати килимок з натурального каучуку. Спеціальний чохол забезпечить захист від сонячних променів.

Дозволь килимку жити

Килимок для йоги повинен жити. Що більше ти його використовуєш, то більше це буде відображатися на ньому. Цілком нормально, якщо через кілька місяців або кілька років на ньому з’являться ознаки зносу. Термін служби залежить від типу килимка, способу його використання та догляду за ним. Якщо ти будеш правильно доглядати за своїм килимком, він буде з тобою протягом багатьох років.

Бачиш тріщини на матеріалі? Зчеплення з поверхнею вже не таке ефективне? Тоді настав час купувати новий.

Бажаємо тобі багато годин практики на твоєму улюбленому килимку для йоги! Намасте!

всі наші килимки для йоги
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.