Велотренажер: найкращий помічник стункої фігури

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 29.8.2020

Так-так, ми знаємо, що тренування на тренажерах часто асоціюється з нудьгою. Але чи знаєш ти про всі можливості для ефективних занять?
Тому здувай пил зі свого тренажера та починай динамічні, а головне, ефективні тренування!

Повноцінне навантаження

Кардіотренування запускає процеси руйнування жиру в організмі. Але це не все. Такі вправи є незамінними для зміцнення м’язів.

Для отримання результатів найкраще займатися з середньою інтенсивністю. Це дозволить тобі спалювати жири, а не вуглеводи. Завдяки цьому ти не тільки позбудешся зайвої ваги та пропрацюєш м’язи, а також зменшиш відчуття голоду, адже цукор в крові не падатиме.

Використай свій велотренажер!

Окрім бігової доріжки чи гребного тренажера, не будемо забувати і про велотренажер. Який же принцип тренування? Крути педалі в ритм динамічної музики. Поєднуй вправи для зміцнення пресу, віджимання, з гантелями та кардіо.

Починати рекомендуємо з двох разів на тиждень. Тривалість заняття для початку не більше 20-25 хвилин. Надалі частота повинна збільшитися до 4-5 разів на тиждень. Середня тривалість заняття поступово збільшується до 45- 55 хвилин.

  • 5 хвилин – розігрівайся з найменшим навантаженням, швидкість 14 км/год
  • підготовчий етап: 5 хв, опір педалей помірний, швидкість 17 км/год
  • основний етап: 10 хв, інтенсивність змінюється кожні 1-2 хв. Одначастина містить максимальне навантаження – 25 км/год, дві частинимінімальне навантаження. Кожна частина дорівнює 30 секундам. Тобтомаксимальне навантаження 30 секунд, а мінімальне одну хвилину
  • завершальний етап: 5 хв, поступове зниження опору педалей
  • відпочинок: 10 хвилин. Виконання легких заспокійливих гімнастичних вправ.
Секрет стрункості
Маленький лайфхак: щоб активізувати процес схуднення нижньої частини тіла, при обертанні педалей час від часу потрібно підіймати малий таз над рівнем сидіння. Такі «хитрощі» допомагають підтягти м’язи сідниць і стегон, зробити лінію ніг більш стрункою.

Усі велотренажери Domyos мають вбудовані екрани, на яких ти зможеш відстежувати такі показники, як спалені калорії, відстань, час, швидкість, та пульс. Ми маємо навіть самозарядну модель тренажеру! Приходь, тестуй, обирай собі до смаку.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *