Центри розробок Decathlon: там, де створюються інновації

Марія Бажіна Avatar
Марія Бажіна
Дата публікації: 2.12.2021

Інновації є частиною ДНК компанії Decathlon з моменту її заснування у 1976 році. Цей підхід формувався протягом тривалого часу, а більш конкретно – у 1990-х роках з появою перших власних брендів: Quechua, Tribord, Kipsta та інших.

Слухати спортсменів та спортсменок і спостерігати за ними на ігровому майданчику – це джерело інновацій в Decathlon. Зворотній зв’язок, отриманий під час випробувань на практиці й лабораторного тестування продукції, а також відгуки користувачів дозволяють нам постійно вдосконалювати продукти. Наша мета запропонувати доступні, розумні, практичні та унікальні продукти, щоб заняття спортом приносили лише задоволення.

Інженери та дослідники Decathlon роблять свій внесок в інновації та дизайн продукції в дослідному центрі Sportslab завдяки своїм знанням про людське тіло в його середовищі.

Sportslab: наша лабораторія аналізу тіла спортсменів і спортсменок

Насправді це не одна, а чотири лабораторії: лабораторія теплового комфорту, лабораторія науки про рух, лабораторія морфології та лабораторія сенсорних і поведінкових наук.

Всі вони оснащені приладами вимірювання та аналізу, щоб вивчати функціонування та потреби організму в різному середовищі. Щодня близько п’ятдесяти інженерів проводять дослідження тіла у русі, щоб зрозуміти, як воно функціонує, і краще визначити потреби спортсмена залежно від виду спорту або певних особливостей.

Центри розробок Decathlon

Що таке центр розробок (або дизайн-центр) в Decathlon? Це місце, де створюються майбутні продукти. Для спрощення процесу та полегшення обміну зі спортсменами та спортсменками, а також для проведення польових випробувань, наші центри розташовані в місцях практики спорту. Наприклад, в місті Андай, поряд із морем, наші команди розробляють майбутні колекції для водних видів спорту.

Mountain Store: світовий центр розробок Quechua 

Наш світовий дизайн-центр розташований біля підніжжя Монблану (20 км від Шамоні). Таке розташування робить його місцем зустрічі наших команд (розробників, менеджерів з продукції, інженерів) та любителів спорту на відкритому повітрі з усього світу! Це є необхідною умовою для створення інноваційних продуктів, які відповідатимуть потребам користувачів. Завдяки нашому місцезнаходженню серед гір ми можемо одразу випробовувати товари на практиці та покращувати їх протягом усього процесу розробки.

Світовий центр водних видів спорту в місті Андай

З 2004 року у місті Андай (Атлантичні Піренеї, Франція) Центр водних видів спорту займається проектуванням товарів для водних видів спорту. Це приміщення площею 2 000 м² розташоване неподалік океану. Це також найбільший магазин водних видів спорту у регіоні. Майже “ногами у воді” команди інженерів, менеджерів з продукції та розробників створюють та тестують продукти в безпосередньому контакті з користувачами та їхніми потребами.

Декатлон Cестас

Створений у 2008 році у найбільшому лісі Європи, у Жиронді, цей дизайнерський центр площею 18 гектарів присвячений полюванню та рибалці. На території центру знаходиться найбільший в Аквітанії мисливський та рибальський магазин (3 500 м²), тренувальні майданчики та ставок площею півтора гектари. Тут базуються наші бренди Solognac та Caperlan.

Центр Domyos

В центрі Domyos (Марк-ан-Барель, північ Франції) з 2008 року знаходяться команди розробників, що спеціалізуються на фітнесі, кардіо-тренуваннях, йозі, силових  тренуваннях, танцях, пілатесі, крос-тренінгу, бодибілдингу та бойових мистецтвах. Поруч із дизайн-центром знаходяться магазин, фітнес-клуб та центр кінезітерапії.

Гольф-парк Inesis 

Гольф-парк Inesis збирає команди дизайнерів у Марк-ан-Барель з 2009 року. Тут є професійний магазин, поле на 9 лунок, поле для пітч-енд-патч на 6 лунок, критий тренувальний зал із 20 станціями, відкрите тренувальне поле із 43 станціями, критий паттинг-грін, відкритий паттинг-грін та симулятор. І все це в одному місці!

B’twin Village

З 2010 року B’Twin Village у Ліллі (північ Франції) збирає любителів міської мобільності та велоспорту. На території комплексу розташовані дизайн-центр, завод зі збирання велосипедів, магазин, велосипедні доріжки, рампа для скейтбордів, майданчик для настільного тенісу та фітнес-центр. Так, і все це на території 18 гектарів! 

Кipstadium

Kipstadium у Туркуені на півночі Франції – це всесвітній центр досліджень та розробок, присвячений командним видам спорту, об’єднує на площі 45 000 м² криті та відкриті майданчики для гри у футбол, гандбол, баскетбол, волейбол, регбі. На Кіпстадіумі також представлені 5 різних покриттів підлоги, 5 колективних роздягалень, зал для розминки і розтяжки, а також поле для гри у футгольф.

Команда розробників складається з футболістів, захоплених грою: інженерів, дизайнерів та менеджерів з продукції. Тут також знаходиться випробувальний центр для перевірки та сертифікації всіх нових продуктів.

Обери свій інноваційний товар!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.