Тренування на велотренажері: ефективність та користь

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 11.2.2021

Завдяки тренуванням на велотренажері ти отримаєш видимі результати по корекції фігури вже через місяць. І це – реально!
Користь велотренажера: збільшує місткість легенів, покращує роботу серця, зменшує вагу та нарощує м’язи і все це навіть не виходячи з дому! У цій статті ми дамо відповіді на популярні питання, розповімо як трансформує тіло заняття на велотренажері та як займатись, щоб схуднути. 

Тренування на велотренажері хороший спосіб безпечно схуднути

Заняття з велотренажером стає все більш популярним. Цей метод тренування безпечний та дає відносно швидкі результати. Тренажер не обтяжує суглоби та коліна, з цієї причини заняття на велосипеді рекомендують усім, хто хоче схуднути, але не перенавантажуватись через старі травми та особливості здоров’я.

Не секрет, що кардіотренування одне із найефективніших, яке дозволяє схуднути. Домашній велотренажер легко допоможе позбутись зайвих сантиметрів та підтягнути нижню частину тіла. Тільки не забувай змінювати інтенсивність тренувань, тому що через деякий час організм звикне до навантажень, через це калорії можуть спалюватись довше. 

велотренажер DOMYOS

Скільки калорій можна спалити на велотренажері?

Все залежить від тривалості та інтенсивності тренувань. Година їзди на тренажері це приблизно 300-700 спалених калорій. Щоб заняття були результативними, поступово збільшуй тривалість підходу та крути відносно швидко. “Швидко” для кожного цей темп буде різним, залежно від рівня підготовки. Найкраще дотримуватися темпу, в якому ти зможеш витримати все тренування, але відчувати опір педалей. 

Усі результати тренування ти знайдеш на екрані твого тренажера час, спалені калорії, швидкість, подолана відстань. У наших велотренажерах одразу вбудовані програми, які допоможуть досягти твоєї мети. Це значно полегшить процес заняттям спорту, адже тобі не потрібно шукати додаткові комплекси та плани. 

Максимально ефективно та грамотно буде додатково контролювати навантаження за допомогою пульсометру. 

велотренажер DOMYOS

Як часто слід їздити на велотренажері? 

Щоб тренування не минули дарма, заняття потрібно виконувати регулярно. Основний план принаймні тричі на тиждень по 20 хвилин. Після кожного заняття, роби вихідний. З часом збільшуй кількість тренувань та тривалість, але один день на тиждень рекомендуємо залишити без спортивних навантажень. 

Багато людей недооцінюють їзду на стаціонарному велосипеді як простий, легкий і невибагливий вид спорту. Проте правильно виконане заняття, особливо високоінтенсивне та інтервальне, – це зусилля, після якого слід відпочивати.

велотренажер

Як підготуватись до вправ на велосипеді? 

Ти можеш займатись у тренажерному залі або вдома. У період карантину, зали можуть бути закриті, а заняття недоступними, тому варто задуматись про придбання власного спорядження. Хоч він і займе трохи місця, це дозволить тобі тренуватись у будь-який час, рано вранці чи пізно увечері. Тобі не потрібно турбуватись за термін дії твого абонемента, чи дезінфекцію обладнання. 

Їзда на стаціонарному велосипеді не вимагає особливої ​​підготовки. Все, що тобі потрібно це зручне спортивне вбрання: легінси, футболка та легке взуття на твердій підошві. Для запобігання потертостей, можна одягнути спортивні рукавички. Вони не повинні бути товстими теплими  вони корисні для бігу в холодну погоду, а не для тренувань у приміщенні. 

Підготовка велотренажера до їзди полягає лише в правильному регулюванні сідла. Його висоту слід підлаштовувати під твій зріст. Сідло повинно знаходитися на висоті стегон. Розмісти кермо на одній лінії з сидінням. Завдяки цьому підтримується правильна постава під час кручення педалей.

Обрати велотренажер
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.