Тренувальні петлі: Що це таке

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 10.10.2020

Радимо відволіктися від серіалів і почати тренуватись вдома з нашими аксесуарами. Сьогодні розповімо про один з них – тренувальні петлі.

Петлі – це універсальний аксесуар, який замінить повноцінні заняття у залі. Вони служать для функціонального тренування всіх груп м’язів з використанням лише ваги власного тіла. Рівень складності можна коригувати самостійно.

Головна перевага – їх можна кріпити майже до будь-чого як вдома, так і на вулиці. Тому навіть дерево надворі або дверний роз’єм можуть стати особистим тренажерним залом.

Окрім того, завдяки тренуванню з петлями ти не тільки можеш нарощувати м’язи, а й ефективно та швидко худнути. Зазвичай заняття відбувається у динамічному режимі, тому підвищується пульс, посилюється потовиділення і кровообіг та прискорюються обмінні процеси.

Переваги занять з тренувальними петлями:

  • Підходять для будь-якого рівня підготовки: від початківця до профі.
  • Вправи ефективні та зміцнюють м’язовий корсет без шкідливого впливу на хребет.
  • Тренування з петлями залучають м’язи всього тіла, а не тільки певну їх групу.
  • Компактні петлі поміщаються в чохол, який можна носити з собою.
  • Дозволяють займатися кардіо, силовими тренуваннями, йогою та працювати над розтяжкою.
  • Можна закріпити будь-де.
  • Замінюють повноцінне тренування в залі.

Кількість різних вправ, які можна робити з петлями нескінченна: присідання, віджимання, різні види тяги та жиму, випади, стрибки. Обирай рівень навантаження і групи м’язів, на яких хочеться сфокусуватися сьогодні, та вперед. Не турбуйся, якщо не знаєш, як робити вправи з тренувальними петлями! До комплекту входить посібник для тренувань, який містить 15 базових вправ.

Кілька пропозицій щодо вправ від нас:

Зворотній випад
 
Стань прямо спиною до петель. Одну ногу закріпи у спорядженні. Роби випади, поступово відводячи ногув петлі назад. Тримай корпус рівно. Повертайся у вихідне положення. Після потрібної кількості повторів, зміни ногу.
Складка на рівних руках
 
Закріпи ноги у спорядженні. Випрям руки та поступово підіймай таз. Руки весь час залишаються прямими. Повертайся у вихідне положення та повторюй рухи корпусом вгору.
Віджимання в петлях
 
Візьмись за петлі, вирівняй руки прямо, опусти плечі та зігни ноги. Роби віджимання в петлях, поступово піднімаючи й опускаючи корпус.

Якщо у тебе виникли сумніви щодо міцності петель, не варто хвилюватися. Наші петлі пройшли тест на розрив: було випробувано усі їхні частини (затискачі, ремені, шви, ручки та пряжки). Можеш сміливо їх використовувати та не боятись неприємних несподіванок. Гарантія на всі тренувальні петлі становить 2 роки.

Поспіши замовити на сайті!

Купити Тренувальні петлі
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.