Спортивні розваги для дітей вдома

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 26.9.2020

У період карантину перед сім’ями, де є маленькі діти, постає безліч запитань. Чим зайняти дитину, щоб можна було працювати віддалено? Які ігри можна грати у квартирі? Куди спрямувати енергію малечі? Для таких випадків ми підготували топ-10 спортивних розваг для дітей, які будуть до вподоби кожному малюкові.

1.Фітбол

Дитині неодмінно сподобається грати з фітболом! Це не лише цікава іграшка, а й універсальний тренажер, який поліпшує фізичний стан малюка: координацію, гнучкість, розвиток м’язів та осанку. Навіть перегляд улюблених мультфільмів перетворюється у ціле тренування, коли дитина сидить на фітболі.
 
2. Баскетбольне кільце

Баскетбол у домашніх умовах – весела та активна гра, що розвиває психомоторні навички малюка. Просте завдання поцілити в кільце допоможе дитині вчитися оцінювати свої можливості та ставити цілі. Головна перевага – кільце легко клеїться або прикручується, тому проблем зі встановленням вдома не буде. Можна грати усією сім’єю або наодинці.
3. Велкро-мішень для дартсу

Бажаєш познайомити дитину з грою в дартс? Пропонуємо тобі веселу мішень з дротиками у формі кульок. Це безпечно та цікаво! Крім того, ця гра розвиває влучність. Можна грати разом або наодинці. Головна мета – набрати якомога більшу кількість балів, тому можна заодно попрактикуватися рахувати.
 
4. Сітка з набором ракеток для бадмінтону

Це пропозиція для тих, у кого є двір біля будинку. Набір для бадмінтону складається з сітки, двох воланів та ракеток, і це все поміщається в один компактний кейс. Його дуже легко і швидко встановлювати. Цей набір – можливість провести час надворі весело і корисно.
5. Дитячі гімнастичні плити

З цим аксесуаром для ігор можна створити цілу зону для спортивних тренувань та ігор! Знадобиться лише 9 з’єднаних плит. Ось як, наприклад, можна їх використати:
  • Гра 1:
Розташуй плити з різницею у півметра у різних напрямках. Дитина повинна перестрибувати з однією на іншу, не торкаючись підлоги. Відстань можна коригувати та ускладнювати завдання. Рекомендуємо грати під музику, бо так веселіше!
  • Гра 2:
Стоячи на плиті, дитина повинна попасти м’ячем у ціль – іншу плиту. Головне, щоб ні ніжки, ні м’яч не торкались підлоги. Потім можна переходити з плити на плиту, намагатися влучити три або більше разів поспіль, змінювати відстань
 
6. Батут

Напевно, кожна дитина мріє про особистий батут. І недарма, адже стрибки на батуті це не лише дуже весело, але й корисно. Вони дозволяють залучити 100% м’язів, що унікально для спортивного спорядження! Крім того, батут сприяє психомоторному розвитку дітей і допомагає їм стати самостійнішими.
7.Гра у фрізбі

Свіже повітря ніхто не відміняв в умовах карантину! Можна провести трохи часу в лісі або у власному дворі й, наприклад, пограти з фрізбі! Існує багато цікавих ігор з цим спорядженням. Найпопулярніша – це пасування диском між двома або більше гравцями так, щоб він не торкався землі. Можна також пограти диск-гольф, тобто намагатися влучити диском у ціль. Грати з фрізбі дуже весело. Однак, якщо дитина маленька, то краще обрати м’який диск, аби уникнути ударів.
 
8.Гра в петанк

Петанк – це французька гра з кулями. Коротко про правила: стоячи всередині кола, обома ногами торкаючись землі, гравці по черзі кидають порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної. Можна грати вдома на підлозі або на вулиці. А щоб дітям було простіше – обирай пластикові кулі.
9. Гра зі скакалкою

Стрибання на скакалці збільшує ємність легень, тонізує м’язи, покращує циркуляцію крові та координацію. Щоб займатися було цікавіше, можна влаштувати змагання, наприклад, хто більше виконає стрибків за одну хвилину або хто довше прострибає, не зробивши помилки. Варіантів для гри – безліч. Головне – це зацікавити дитину і перетворити тренування на гру.
 
10.Флорбол

Флорбол – це хокей у приміщенні. Замість шайби використовується пластиковий м’яч, а удари виконуються ключкою особливої форми. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника. Ця запальна гра точно сподобається твоїй сім’ї, а головне – малюкам!
 
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *