Спорт VS апельсинова шкірка

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 30.1.2021

Целюліт та апельсинова шкірка… Існує багато методів та теорій, як знищити цього надокучливого ворога. Ми готові боротися з целюлітом разом з тобою і підготували для тебе корисні спортивні поради, які допоможуть перемогти його.

Потрібно розуміти, що апельсинова шкірка та целюліт – це проблема, яка стосується 9 з 10 жінок, а лікарі вважають це нормальним фізичним явищем. Багато факторів впливають на появу апельсинової шкірки – спадковість, малорухомий спосіб життя, поганий кровообіг, незбалансоване харчування, тощо.

Як позбутись апельсинової шкірки?

Нам доведеться тебе засмутити. Назавжди її не можна позбутися, а просте чудо-рішення не існує. Проте завжди можна підтримувати тіло в тонусі, щоб твої сідниці та стегна були еластичними. У цьому тобі допоможе спорт!

Регулярна фізична активність

Спорт необхідний для запобігання целюліту. Особливо важливі для цього кардіо-тренування, щоб спалювати якомога більше калорій. Також треба тренування на нижню частину тіла, щоб стимулювати циркуляцію крові в ногах та тримати м’язи в тонусі. Наприклад, 4 вправи на нижню частину тіла: ноги та сідниці або програма домашніх тренувань на ноги: 5 ефективних вправ.
Ти вже скоро помітиш результат після таких коротких, проте ефективних занять.

Антицелюлітні фітнес-аксесуари 

Міні-резинки для фітнесу
Щоб посилити ефект від тренувань, використовуй спеціальні аксесуари, наприклад, резинки для фітнесу. З ними заняття буде продуктивнішим, бо їхній опір додатково навантажує твої м’язи. Як наслідок, ти спалиш більше калорій, адже витрачаєш більше енергії. Це чудова альтернатива гантелям: ефективність однакова, але вони легші й компактніші.

Скакалка
Скакалка – ідеальна для боротьби з целюлітом. Вона збільшує витривалість та тонізує тіло. Стрибки з нею – ефективне кардіо, яке допоможе позбутися зайвих сантиметрів. Вони також покращують кровообіг та зменшують ризик венозних проблем. 

Обважнювачі
Завдяки додатковому навантаженню на ноги, нижня частина тіла швидше підтягується. Переваг тренувань з обважнювачами – менша кількість підходів, а от результат такий же помітний. Твої м’язи будуть завжди в тонусі, що помітно покращить ситуацію з целюлітом. 

Степпер
Цей тренажер особливо добре бореться з целюлітом, бо його дія спрямована на ноги та сідниці. Використовуючи його, ти імітуєш піднімання по сходах. Вже уявляєш, як “горять” твої м’язи? Після регулярних тренувань по 20-30 хвилин на день, ти швидко помітиш результат. 

Бонус для твоїх тренувань!

Ми поділимось універсальним аксесуаром, який врятує тебе від кріпатури, болю у спині та… целюліту! Масажний ролик не тільки заспокоює напружені частини тіла, але і глибоко пропрацьовує м’язи завдяки об’ємній текстурі. Це чудова ідея, щоб зекономити на масажі та “розбити” жирові прошарки. Перед та після тренування прокачай свої проблемі зони, щоб активізувати кровообіг.

Головні способи позбутись целюліту – це займатися спортом для задоволення та дотримуватися правильного харчування і водного балансу. Одним словом, треба дбати про своє здоров’я та любити себе. І тоді все вийде! 

Товари для фітнесу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.