Скільки потрібно бігати, щоб схуднути

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 24.3.2021
бег для похудения

Не знаєш, як скинути зайві кілограми, проте не хочеш ходити до залу або сидіти на строгих дієтах? Чудовий та ефективний спосіб біг для схуднення у поєднанні з правильним харчуванням, підрахунком калорій та повноцінним сном. У цій статті ми розповімо, скільки потрібно бігати, щоб схуднути.

Чому біг корисний для схуднення 

Поки не вигадали магічної таблетки для схуднення, біг стане чудовим еліксиром проти зайвих кілограмів. Він запобігає ожирінню та підтримує струнку фігуру.
Зміцнює м’язи: під час бігу залучаються м’язи всього тіла ніг, живота, сідниць та рук.
Покращує працездатність організму: витривалість, самопочуття та функціонування всієї дихальної системи. Біг зменшує стрес та ризик серцевих захворювань.

Біг корисний не тільки для схуднення, але і для духовного здоров’я. Під час пробіжки підвищується рівень серотоніну. Це речовина, яка покращує настрій та запобігає депресії. Тож гормон щастя можна отримувати не тільки від шоколаду:)

бег калории

Скільки калорій спалює біг 

Біг спалює приблизно 600-900 калорій за годину, одночасно зміцнює м’язи та тонізує тіло.

Основне правило бігу для схуднення регулярність та насолода від процесу. Розпочни з мети бігати 2-3 рази на тиждень. Спочатку не зациклюйся на темпі та інтенсивності. Дай організму звикнути та знайти свою комфортну швидкість. З часом ти помітиш, як зросте витривалість.

Починай займатись протягом 30 хвилин і поступово збільшуй час до 40-45 хвилин та більше. Що довше бігаєш, то більше калорій спалюєш під час бігу.
Якщо тобі складно, чергуй ходьбу та біг, наприклад, 10 хвилин бігу та 5 хвилин ходьби.Поступово збільшуй час.

Перед кожною пробіжкою потрібна розминка, щоб розігріти м’язи, зв’язки, суглоби та підготувати тіло до фізичних навантажень. Це зменшить ризик травмування та покращить працездатність організму.

Техніка бігу для схуднення

Для схуднення та ефективної втрати калорій потрібно дотримуватися правильної техніки бігу, бо немає сенсу витрачати енергію на непотрібні рухи, які тільки ускладнюють тренування.

Під час пробіжки для схуднення твоя спина повинна залишатись прямою, утворюючи одну лінію з тілом. Згорблений силует вкрай неефективний. Натомість руки повинні бути синхронізовані з рухом ніг. Коли праве коліно йде вперед, ліва рука піднімається, та навпаки. Руки повинні бути зігнуті трохи нижче прямого кута, рух здійснюється в обидві сторони махом вперед та назад.
Така синхронізація збереже твій темп, бо надмірні махи принесуть лише втому.

Плечі повинні залишатися на місці, не піднімай їх без потреби, а корпус має бути трохи нахилений вперед. Це збільшить твій темп бігу.

Розтяжка після бігу 

Після бігу твої м’язи та сухожилля напружені. 10 хвилин розтяжки дозволять уникнути багатьох проблем. Таке відновлення роблять м’язи міцнішими та гнучкішими, а головне мінімізує ризик травм та зменшує можливу крепатуру. Однак слід пам’ятати:

Не докладай надмірної сили, розтягуйся обережно, поки не відчуєш легке “потягування”. Зафіксуйся у такому положенні та зроби кілька підходів .

бег для похудения

Особливості бігу в залі та на вулиці 

Як біг у залі, так і біг на вулиці мають свої переваги.
На біговій доріжці ти можеш тренуватись незалежно від погодних умов, контролювати спалені калорії та навіть обирати комфортний режим бігу. Тепер не потрібно чекати, щоб спала спека чи закінчився дощ. Достатньо тільки бажання!
Щоб ускладнити тренування та зробити їх ефективнішими, варто натиснути лише одну кнопку та увімкнути режим “вгору”.

Багато бігунів люблять біг за зміну місцевості, свіже повітря та доступність. Це чудовий спосіб ознайомитись із містом та відкрити нові місцевості. Така бігова романтика закохує в себе спортсменів. 

беговая дорожка

Заняття на біговій доріжці 

Домашня бігова доріжка допоможе швидко спалити калорії під час бігу, а підготовка до тренування не займе багато часу. Не потрібно нікуди їхати чи йти, тренуватись можна у будь-який час. Регулярні заняття ключ до схуднення!

Бігові доріжки обладнані простим інтерфейсом, який дозволяє за лічені секунди встановили потрібний режим, розпочати тренування та відстежувати результат. Детальніше про переваги та використання доріжки читай тут:)

ОБРАТИ БІГОВУ ДОРІЖКУ
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.