Що таке аквааеробіка

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 14.5.2021
аквааэробика для похудения

Аквааеробіка – це водні процедури, які зміцнюють організм, покращують здоров’я та удосконалюють тіло. На відміну від спорту на суші, заняття у воді мають більший вплив на м’язи, а тому й результати часто кращі. У цій статті ми познайомимо тебе з аквааеробікою та розповімо усі деталі. 

Аквааеробіка – що це

Аквааеробіка чи аквагімнастика – це фізичні вправи у воді під ритмічну музику. Під час занять виконується комплекс аеробних вправ, які спалюють жир та залучають м’язи усього тіла. Результати видно швидко, бо під час вправ ти долаєш опір води, а тому витрачаєш більше енергії.

Чим корисна аквааеробіка  

Аквааеробіка для схуднення

Тіло у воді важить лише третину своєї маси на суші. Рухатися стає легше, навіть враховуючи опір води. Це змушує м’язи працювати інтенсивніше без зайвих зусиль. Вправи різноманітні, а тому працюють усі м’язи тіла. Так з аквааеробікою можна зменшити талію, підтягнути м’язи грудей та сідниці, зміцнити м’язи живота та спини, рук та плечей. Гармонійна фігура та релакс без зайвого поту!

Під час заняття аквагімнастикою спалюється приблизно 600 калорій за 30 хвилин, що дорівнює тренуванню тривалістю 1,5 години у тренажерному залі. Завдяки опору води, кожен рух масажує тіло, стимулює кровообіг, зменшує затримку води в організмі та руйнує целюліт. Дякуємо воді за опір!:)

аквааэробика польза

Зміцнення здоров’я

Гімнастика у воді це також кардіотренування, що покращує дихання. На відміну від багатьох видів спорту на суші, аквааеробіка не травматична, а опір у басейні запобігає розтягуванню м’язів, надмірному напруженню та болю у них. Твої рухи будуть плавні, а суглоби працюватимуть без напруги. 

Психологічний вплив 

Вода має заспокійливу дію та призводить до викиду ендорфінів – гормонів задоволення. А ще аквааеробіка – це не просто тренування у басейні, але і відпочинок. Ти матимеш відчуття легкості й насолоджуватимешся невимушеною веселою атмосферою. Тренуйся та розслабляйся одночасно!

Підходить для будь-кого

Оскільки гімнастика у басейні – це вид спорту без ризиків для здоров’я, він доступний для усіх, незалежно від фізичної форми, ваги чи віку. Жодних вікових стандартів! Для тренувань навіть не обов’язково вміти плавати! Аквааеробіка для вагітних теж корисна і дозволена. У тендітному стані жінки стикаються з численними спортивними протипоказаннями, проте це не стосується аквааеробіки! Такі водні тренування мають сприятливий вплив на психологічний та фізичний стан вагітної жінки. Проте якщо ти маєш протипоказання чи сумніви, радимо проконсультуватися з лікарем та тренером.

гимнастика в воде

Аксесуари для аквааеробіки 

Якщо ти невпевнено почуваєшся у воді, займайся з палкою нудл. Це один з найпопулярніших аксесуарів з піноматеріалу, що допомагає новачкам. Також плавання з нудлом є ефективнішим, бо аксесуар створює додатковий опір. Його можна помістити між ногами та провести тренування на м’язи преса та ніг.

Спорядження для аквааеробіки
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.