Идеи подарков для мужчин до 1500 грн на Новый Год

Елизавета Терёхина Avatar
Елизавета Терёхина
Дата публикации: 27.12.2020

Інколи так складно вибрати корисні подарунки на Новий рік, а часу залишилось не так багато. Потрібно вигадувати ідеї, обходити усі магазини, зависати годинами в Інтернеті… Проте ми раді допомогти, а тому підготували список ідей для подарунків до 1 500 грн для чоловіків. Твій коханий, батько, брат, дідусь, племінник чи колега будуть у захваті від таких сюрпризів під ялинкою!

1.Маска для снорклінгу — 799 грн
Найкращий подарунок для прихильника морського відпочинку — маска для снорклінгу. Він зможе з легкістю плавати під водою, безперешкодно дихати та насолоджуватись красою морських жителів. Подаруй незабутні враження

2.Шолом для лижного спорту — 879 грн
Корисний та актуальний подарунок для тих, хто займається зимовими видами спорту, — захисний шолом.  Усім рекомендовано мати індивідуальний шолом на гірськолижних схилах. Шоломи з прокатів могли зазнати удару. Після такого вони мають деформовану піну й не забезпечують належного захисту. На жаль, не всі ушкодження піни видно неозброєним оком, тому попіклуйся про здоров’я найближчих людей.

3.Чохол для лиж — 999 грн
А якщо він вже має шолом, подаруй чохол для лиж! Це значно полегшить транспортування спорядження. Більше не потрібно нести усю вагу на собі. Окрім комфортного пересування, чохол забезпечує додатковий захист для лиж, що подовжить їхній термін служби.

4.Електронна мішень для дартсу — 799 грн
Подаруй мішень для дартсу, проте не звичайну, а електронну! Більше не треба рахувати очки та плутатись. Система слідкуватиме за результатами самостійно.
Інтерактивна мішень має аж 20 ігор, а працює від звичайної батарейки. Такий подарунок точно стане у пригоді на кожній вечірці!

5.Рюкзак-холодильник  — 799 грн
Надзвичайно важлива річ для любителів регулярного кемпінгу чи для пікніків на природі під час вікенду. Терморюкзак зберігає температуру їжі протягом 5 годин! Відпочинок стане ще комфортнішим, адже не буде жодних хвилювань про свіжість продуктів.

6.Набір для риболовлі — 849 грн
Чудовий подарунок, який допоможе опанувати ази риболовлі. Головна перевага у тім, що набір повністю готовий до використання: натягнута волосінь, композитне вудилище, штучні приманки та волосінь з поплавцями. Можна брати подарунок та одразу відправлятися до водойми.

7.Годинник-пульсометр для бігу — 689 грн
Вкрай важлива річ для людини, яка займається бігом, — годинник, який буде супроводжувати тренування. Під час інтенсивного тренування, збільшується пульс. Завдяки годиннику з пульсометром можна слідкувати за частотою биття серця, що дозволяє завершити тренування без задишки.Також у ньому є секундомір та будильник.

Більше ідей для подарунків на Decathlon.ua або у наших магазинах. Бажаємо веселих свят та приємних подарунків під ялинкою! 

Оцените статью
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Оценок пока нет)
Loading...
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.