Перше знайомство з водою: Аксесуари для дитини

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 12.9.2020
Довгоочікуване літо та відпочинок на березі моря, річки, озера, океану… або навіть басейну! Так і хочеться зануритись у прохолодну водичку з головою. Але відпочинок перестає бути таким безтурботним, якщо поруч з тобою малеча! На щастя, цьому можна зарадити. Ми розповімо, які аксесуари зроблять перше знайомство дитини з водою цікавим, веселим, а головне — безпечним.
 
Класичні нарукавники

Діти повинні поступово звикати до води та відчувати підтримку. Нарукавники з двома надувними камерами ідеально підходять, аби починати купатися безпечно! Наші нарукавники з більшим рівнем плавучості,ніж передбачено стандартом (30 ньютон, тоді як стандарт вимагає лише 25 ньютон) тому голова дитини буде завжди над водою.

Дитячі нарукавники з поясом

З ними дитина буде плавати, як риба у воді. Пояс ідеально пристосовується до статури дитини. Конструкція дозволяє дитині прогресувати у плаванні поступово, а саме у три етапи:
Крок 1: Спочатку використовуй комплект повністю (нарукавники + пояс спереду), аби дитина звикла до води.
Крок 2: Можна спробувати купатися тільки з нарукавниками, щоб дитина рухалась у вертикальному положенні.
Крок 3: Одягай на дитину лише пояс, який фіксується на спині, аби дитина освоювала перші плавальні рухи горизонтально.

Надувне круг-крісло

З цим аксесуаром знайомство з водою буде максимально безпечним, адже дитина надійно зафіксована у крузі. Крім того крісло має додаткові ручки, щоб дорослі могли керувати траєкторією руху. У зручному кріслі дитина швидко звикне до води та буде насолоджуватись купанням. Малятам точно сподобається!

Класичний надувний круг

Круг дозволить дитині впевнено триматись на воді, комфортно плавати та навіть гратися. Проте дитина повинна самостійно могти міцно триматись у крузі, аби не залишитись без підтримки на воді.

Жилет для плавання

Рекомендується використовувати, коли дитина вже звикла до води, комфортно себе почуває та бажає навчитись плавати.

У ньому можна активно рухати ногами та руками — нічого не стане на перешкоді, а жилет буде утримувати дитину на поверхні води та забезпечить достатній рівень плавучості. Альтернативно можна використовувати надувний буй. Він також підійде тільки тим дітям, які почувають себе у воді дуже впевнено.
 

Після води дуже важливо одягти малят, аби вони не замерзли і були захищені від сонця. Пропонуємо тобі дитяче пончо, яке легко одягається та знімається. Дітки будуть почувати себе справжнім єдинорогом або драконом! Потурбуйся про шльопанці, аби дитина не поранила ноги на березі. Якщо це басейн — обирай підошву зі зчепленням, щоб не підковзнутись.


Такі невеликі, але дуже важливі аксесуари допоможуть не боятися води й весело купатися. Гарного відпочинку!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.