Швидке схуднення: переваги вправ зі скакалкою

Дата публікації: 15.2.2021

вправи зі скакалкою для схуднення

Скакалка інвентар не тільки для дітей! Це справжній тренажер, стрибки на скакалці для схуднення та покращення тонусу твого тіла. Не потрібно недооцінювати цей аксесуар, адже він має великий спектр переваг, про які ми розповімо у цій статті. Улюблена дитяча гра може стати надійним помічником на твоєму спортивному шляху. 

Прощавай, задишка

Вправи на скакалці для схуднення чудова вправа для серця, що тренує витривалість, серцево-судинну та дихальну підготовку. 

Після регулярних вправ зі скакалкою, твоя м’язова витривалість значно збільшиться. Це позитивно вплине на інші спортивні аспекти твого життя, адже твоєї енергії та сил вистачить на більше вправ або підходів. Це допоможе досягти поставлених цілей та покращити результати. 

скакалка для похудения

Справжнє кардіотренування 

Скакалка це фітнес-аксесуар, який спалює багато калорій! Всі групи м’язів працюють одночасно. Для того, щоб впоратися з високоінтенсивними фізичними вправами, наш організм повинен використовувати свої енергетичні запаси: це дозволяє спалювати калорії. 

Під час стрибка, обертальний рух тренує м’язи рук, плечей та грудей. Ноги залишаються завжди напруженими та тримаються у тонусі. Поступово формується талія та м’язи живота.

Також вправи ефективні в боротьбі з целюлітом, стимулюють циркуляцію крові та сприяють профілактиці варикозу та інших серцево-судинних захворювань.

Стрибки через скакалку можуть впевнено замінити кардіотренування. Стрибати ти можеш як вдома, так і на вулиці. Окрім того, це бюджетне тренування. Для цього тобі знадобиться тільки скакалка!  

Ще один плюс спритність 

На початку непросто забезпечити правильну координацію рухів рук, ніг… і навіть зробити стрибок у потрібний момент! Ось чому стрибки на скакалці – відмінна  вправа на спритність. Це дозволяє  пізнати тіло ближче,  а також покращити плавність та синхронізацію рухів. Наша порада: змінюй вправи, спробуй стрибати на одній нозі, по черзі та навхрест. Золоте правило: вправи завжди повинні приносити задоволення.

Зверни увагу

  • Правильне розташування тіла: стій на передній частині сто, трохи зігни тулуб і ноги, щоб уникнути надмірного навантаження на колінні суглоби.
  • Обертання скалки повинно бути виключно рухом зап’ястя.
  • Швидкі стрибки повинні бути низькими: занадто високі стрибки сильніше втомлюють, і ти можеш легко втратити рівновагу.
  • Для складніших вправ доступні тягарці для скакалок.
  • Не забувай чергувати різні вправи, щоб підтримувати динаміку тренування та запобігати втомі. Можна здійснити серію різноманітних стрибків у такт музиці, які будуть тебе мотивувати!
Купити скакалку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *