Перегони й любов: як обрати свій ідеальний годинник для бігу

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 10.10.2020

Ти любиш бігати й шукаєш годинник, який буде відповідати твоїм потребам? Звичайно, дуже легко заплутатись в величезному виборі. Для контролю над кардіо показниками, відстеження часу або планування маршруту, дослухайся до наших порад щодо пошуку годинника, який стане для тебе ідеальним компаньйоном.

Перегони і хронологія: як ти бігаєш?

Біг часто є історією часу, відстаней, а отже і темпів. Завжди корисно відстежувати показники. Твої потреби змінюються залежно від типу занять і твоїх цілей: біг, біг трусцею, спринт.

Якщо ти бігаєш заради задоволення або щоб прийти в форму, то шукаєш годинник, який зможе супроводжувати і направляти тебе щодо кардіо. Як дотримуватись правильного темпу, як бігти протягом 30 хвилин, і не виглядати при цьому червоним, як рак?
Точність хронографу

Якщо ти практикуєш біг на треку, тобі потрібно точно знати свій час: в легкій атлетиці, він виміряється до сотих секунд.

Годинник з таймером до однієї сотої – часто скорочено 1/100 с, і круговий таймер дозволяють вимірювати темп і керувати тренуваннями.

На додаток до точного хронометра, твій годинник має бути супер практичним! Екран з легко читабельними цифрами і з підсвіткою – абсолютний мастхев.

Зверни увагу на стійкість і водонепроникність годинника – це основні фактори, що дозволять йому служити тобі довгі роки. І, звичайно ж, це продукт, при розробці якого враховується ризик алергії та реакції шкіри.
Годинник, який проінформує про кардіо-показники

Частота твоїх серцевих скорочень є хорошим показником прогресу. Тому, щоб мати уявлення про свої результати ми рекомендуємо годинник з вимірюванням пульсу.
 
Як це працює ? Завдяки поясу навколо грудей або датчику безпосередньо на годиннику, пульсометр для бігу повідомляє в режимі реального часу про частоту твоїх серцевих скорочень під час тренування. Це ніби приладова дошка автомобіля!

І якщо ти шукаєш годинник, який надасть тобі більше, ніж кардіо функції, ти, ймовірно, працюєш на покращення своїх швидкісних навичок.
У цьому випадку ми рекомендуємо годинники з GPS:

GPS, вбудований в годинник, дозволяє вимірювати маршрут і отримувати інформацію через додаток, підключений до годинника: час проходження, тривалість і відстань забігу, максимальна частота серцевих скорочень (FCM), максимальна аеробна швидкість (AMV).

GPS-годинник також допомагає організувати тренування. Ти можеш заздалегідь запрограмувати тривалість різних періодів твого інтервального заняття: час розминки, початку забігу і відпочинку, кількість повторень.

Як бачиш, вибір на будь-який смак та колір. Тому не зволікай, обирай модель до душі та скоріше розпочинай тренування!
 
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *