DECA Blog in Ukraine

Як обрати окуляри для плавання

Через неправильно підібрані окуляри для плавання нерідко можна зіткнутись із цілим рядом проблем: натирання, дискомфорт та навіть подразнення в очах. Окуляри повинні не тільки допомагати тобі бачити під водою, але і захищати. Ми допоможемо обрати окуляри, які не шкодитимуть і відповідатимуть твоїм потребам.
Існує безліч різних видів окулярів, більшість з яких призначені для конкретних цілей.
Що потрібно враховувати при виборі?

  • Рівень підготовки. Тільки починаєш плавати, твої тренування регулярні, але помірні, чи вже тренуєшся для змагань? Окуляри, потрібні для усіх цих ситуацій, суттєво відрізняються.
  • Розмір. Важливо, щоб окуляри ідеально прилягали до твого обличчя.
  • Колір лінзи. Залежить від того, де ти плаваєш та наскільки освітлений басейн.
Ми підготували коротке відео, яке допоможе обрати окуляри для басейну.
Твій рівень
Перш ніж купувати окуляри, потрібно визначити свій рівень підготовки.

Початківець. Тобі треба окуляри, які розроблені для комфорту та простоти регулювання (за допомогою ремінців або регулюванні на носі). Тобі підійдуть окуляри 100 xbase, з обробкою від запотівання. Якщо бажаєш панорамний огляд, обирай маску для плавання swimdow 100.

Впевнений користувач. Тобі треба окуляри для регулярного використання, які розроблені з більш гнучким переніссям, легко регулюються та забезпечують стабільність. Надавай перевагу більш міцним та витривалим окулярам, як spirit 500. Можна обрати плавальну маску зі схожими властивостями - active 500.

Профі. Окуляри для експертів розроблені для ідеального утримання на обличчі, чіткого та широкого поля зору, надійного утримання під час плавання. Рекомендуємо окуляри 900 b-fast, які мають мікрометричне регулювання носової перетинки та широкий кут огляду.
окуляри для плавання
Розмір окулярів для плавання
Важливо обрати правильний розмір, аби окуляри щільно прилягали та не допускали потрапляння води в очі.

Щоб обрати розмір, окуляри треба приміряти. Одягни їх без ремінця та перевір, чи вони тримаються на місці. Вони повинні присмоктатися хоч на одну секунду. Потім відрегулюй ремінці та перенісся. Переконайся, що окуляри щільно прилягають, але не тиснуть.
Якщо окуляри комфортно сіли і герметично захищають очі — вони правильного розміру.

Окуляри Nabaiji бувають 3 розмірів: S, M та універсальний.

Розмір S — призначений для дітей або дорослих з маленьким обличчям.

Розмір M — призначені для дітей або дорослих з більшим обличчям.

Розмір TU — окуляри одного розміру, який можна адаптувати до різних облич.
окуляри для плавання
Колір лінзи
Колір лінзи повинен відповідати місцю тренування. Лінза покращує якість бачення залежно від того, чи ти плаваєш у приміщенні, чи на відкритому повітрі, при яскравому чи слабкому освітленні.
Сподіваємось, ми допомогли обрати правильні окуляри. Скоріше обирай свої!

© 2019 Decathlon Ukraine
e-mail: info@decathlon.ua