Обираємо лижі для малечі

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 3.12.2020
дитячі лижі
Оснащення дитини для зимових видів спорту, насправді, може бути складним завданням. Як обрати довжину, кріплення, модель. Просто голова йде обертом. Ось пара порад щодо ефективного екіпірування твого чемпіона!
 
МАЛЕНЬКІ ЛИЖІ, ЩОБ КОВЗАТИ ЯК ДОРОСЛИЙ!

Твоя дитина тільки починає кататися на лижах?

Орієнтуйся на короткі і гнучкі лижі, які є легшими при маневруванні. Обирай пару на 5- 15 см нижчу за зріст малечі для керованого ковзання. Воно дає впевненість в тому, що твоя дитина швидко досягне успіху.

Чим краще прогресує твоя малеча, тим більшою стає довжина її лиж. Якщо її ріст складає 1,30 м, ти можете обирати лижі довжиною від 1,15 – для початківця, до 1,25 м – для впевнених користувачів.
ФОРМА : ВАЖЛИВО ЧИ НІ?

Кілька років тому класичні прямі лижі і були всім різноманіттям. Сьогодні лижник може обирати між різними формами, шириною, тому не завжди легко зорієнтуватися, які ж найкраще підійдуть!

Хочемо запевнити, що форма лиж не відіграє важливого значення для початківців. Краще надати право вибору самій дитині, коли вона буде впевнено кататись.
Однак, в останні роки серед юніорських моделей особливо популярним є використання технології “Rocker”. У них зворотний прогин починається набагато ближче до середини підйому носка лижі, а в деяких моделях – і п’яти. Це робить їх набагато маневровнішими на поворотах й зберігає ідеальне зчеплення.

ВИБІР ЛИЖНИХ АКСЕСУАРІВ

Отже, ти вже маєш лижі? Настав час перейти до інших важливих елементів.

– Почнемо з лижних черевиків. Після вимірювання розміру стопи витягни внутрішню устілку і постав на неї ступню дитини. 1 см запасу – це максимум для забезпечення хорошої підтримки ноги.

– Що стосується лижних палиць, обирай телескопічну модель: ти ж не хочеш купувати нові кожного року. Їх легко регулювати: поверни палицю, поклади руку дитини під шайбу. Лікоть повинен утворювати прямий кут. Якщо кут більший – палиця занадто мала!

БЕЗПЕКА ПЕРЕД УСІМ!

Дуже часто його недооцінюють, але кріплення для лиж має першорядне значення. Саме воно тримає черевик та вивільняє його у разі падіння. Наполегливо рекомендуємо довірити налаштування кріплення професіоналу для безпеки твого лижника-новачка!

Не будемо казати зайвих слів про необхідність шолому. Існує безліч яскравих, а головне, надійних моделей. Вони будуть до смаку і дитині, і батькам.

Твоя малеча надійно екіпірована для безпечного катання. А отже, час всією сім’єю відкрити новий сезон!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.