Революція в кемпінгу від Decathlon

Ольга Яроцька Avatar
Ольга Яроцька
Дата публікації: 13.7.2021

Інновації і доступність лежать в основі розробок Decathlon і власного туристичного бренду мережі Quechua.

І хоча намет 2 Seconds залишається культовим продуктом бренду, який підкорив тисячі туристів, задоволеність клієнтів, яка є пріоритетом номер один для усієї команди Decathlon, не є повною. Кемпери висловили потребу в наметі, який ще легше складається і є ще більш компактним.

Тож у 2020 році, компанія Quechua вирішила піти ще далі і знову здивувати любителів походів і ринок кемпінгу, винайшовши абсолютно нову версію намету 2 Seconds: Намет 2 Seconds EASY.

“Протягом більше чотирьох років інженери, розробники, менеджери з продукту та навіть клієнти обмінювалися своїми ідеями і концепціями та постійно піддавали їх сумнівам, щоб удосконалити продукт і зробити його ще більш компактним і легким для встановлення. В результаті був розроблений новий розумний і доступний намет, протестований командами Quechua, що гарантує мобільність і швидкість“, – розповідає Фаб’єн, менеджер з продукту в Quechua.

Намет 2 Seconds EASY в кількох цифрах

  • 4 роки проектування
  • 1 запатентоване рішення
  • 5 років гарантії
  • 50 прототипів

ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ

МИТТЄВЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

Завдяки новій технології “EASY” встановлення намету відбувається як ніколи швидко: просто потягни за дві мотузки з боків, і автономна конструкція набуде форми!

МИТТЄВЕ СКЛАДАННЯ

Просто натисни на 2 кнопки, – і намет складеться.

КОМПАКТНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ ТРАНСПОРТУВАННЯ 

У складеному вигляді намет поміщається в простий чохол для більшої компактності та зручності транспортування.

ТЕХНОЛОГІЯ FRESH & BLACK

Оснащений запатентованою технологією “Fresh & Black” з багатошаровою тканиною, намет забезпечує високий рівень темряви навіть при денному світлі або під повним місяцем, зберігаючи прохолоду всередині.

ЕКО-ДИЗАЙН

Завжди дбаючи про довговічність своїх виробів відповідно до принципів еко-дизайну, команда Quechua приділила особливу увагу міцності намету, щоб він залишався супутником користувача впродовж багатьох років.

НАГОРОДА OUTDOOR RETAILER

2 Seconds Easy Fresh & Black отримав нагороду за інновації від Outdoor retailer (відома у США виставка товарів для активного відпочинку).

Ще більше інформації про намет 2 SECONDS EASY на decathlon.ua

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.