Найкращий туристичний ліхтар

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 11.5.2021
кемпинговый фонарь

У туристичній подорожі не обійтись без ліхтаря. В цій статті ми розповімо, на що потрібно звернути увагу при виборі, щоб не залишитись без світла та комфортно почувати себе у поході. 

Види туристичних ліхтарів

Кемпінгові ліхтарі

При виборі кемпінгового ліхтаря звертай увагу на три критерії: кількість людей, час автономної роботи та комфорт використання.

Кількість людей
Чим більше людей, тим сильніше повинно бути освітлення. Спирайся на таке співвідношення туристів та люменів (одиниця виміру світлового потоку):

  • 1 людина — 40 люменів,
  • 2 людини — 100 люменів,
  • 4 людини — 200 люменів,
  • 5-8 людей — 500 люменів.

Час автономної роботи
В середньому туристи використовують лампу протягом 2,5 годин на вечір. Наші моделі ліхтарів для кемпінгу слугують від 26 до 130 годин без зміни батареї. На час роботи також впливає якість батарейок.

Комфорт використання
Обирай ліхтар невеликого розміру: чим компактніший світильник, тим легше брати його з собою у подорож. Зверни увагу й на матеріал: ліхтарі від Decathlon виготовлені з міцних та надійних матеріалів, тому ми впевнено надаємо на них гарантію 2 роки. Ми оснастили наші лампи ремінцями, завдяки яким їх можна легко повісити всередині намету.

Крім того, наші ліхтарі герметичні та оснащені захистом від дощу.
Вони мають декілька режимів освітлення: обирай комфортну яскравість та насолоджуйся відпочинком.

как выбрать фонарь

Налобні ліхтарі

Нерідко туристи не встигають до заходу сонця добратись до потрібної точки. У такому випадку використовується налобний ліхтар, призначений для походів ввечері або в похмуру погоду. Ліхтарик освічує шлях, а руки залишаються вільними.
Важливо мати такий ліхтар в темну пору доби, аби ніхто із групи не загубився.

При виборі налобного ліхтаря звертай увагу на дальність освітлення та акумулятор.

Дальність освітлення
Налобні ліхтарі від Decathlon представлені в моделях з наступними показниками дальності світлового потоку: 

  • 25 метрів,
  • 60 метрів,
  • 75 метрів,
  • 90 метрів. 

Обирай потрібну відстань з огляду на свої потреби та складність походу.

Батарея ліхтаря
Наші налобні ліхтарі працюють без підзарядки від 3 до 30 годин. Усе залежить від характеристик моделі та режиму використання — економний або потужний.

Рекомендуємо обирати моделі зі знімним акумулятором, який можна заряджати через кабель мікро-USB (входить до комплекту).

Налобні ліхтарі оснащені декількома режимами для контролю освітлення, зокрема режимом червоного світла. Він дозволяє вночі освітлювати територію та не розбудити тих, хто спить. 

налобный фонарь

Кишеньковий ліхтар

Стане компактним помічником під час кемпінгу, але не замінить повноцінний ліхтар. Зручний у використанні, коли швидко потрібно щось знайти, дістати речі або пройти коротку дистанцію вночі. Зазвичай промінь світла кишенькового ліхтаря простягається на 10 м.

Найкращі ліхтарі для походу

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 оцінили, средня: 2,50 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.