Міні степпер – великі можливості

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 21.4.2020
Знайомся з маленьким фітнес-тренажером.
Це потужна штука, на яку треба звернути увагу, якщо ти плануєш займатись фітнесом вдома.

Міні-степпери від Domyos

Ми пропонуємо моделі для підтримання форми: міні-степпер Essential тонізує нижню частину тіла завдяки горизонтальному руху педалей.
При цьому залучається нижня частина живота, стегон і сідниць, а також пропрацьовується талія. Для більш повноцінного тренування ми рекомендуємо міні-степпер Twister. Вбудовані ручки мають подвійне призначення: завдяки ним долучаються і нижня, і верхня частини тіла.

А степпер з регульованою ручкою забезпечить додаткову підтримку та дозволить тримати спину прямо. Він ідеально підійде для пропрацювання м’язів стегон, сідниць та литок. Кожен тренажер має маленький екран з лічильником, який контролює:

  • час, що минув;
  • спалені калорії;
  • кількість кроків на хвилину;
  • загальну кількість кроків.

Проаналізуй ці показники, щоб оцінювати свій прогрес від тренування до тренування!

Тренування з міні-степпером

Кожен сеанс занять рекомендуємо починати з 3-5-хвилинного розігрівання. Якщо тобі за 50 років, краще збільшити час розминки. Починай і закінчуй вправи поступово. Якщо ти почнеш тренування занадто швидко, то автоматично підвищиш ризик травмування і неефективно витратиш енергію. Поступово підвищуй частоту серцевих скорочень, розвивай свою витривалість. Якщо ти тренуєшся щодня, роби 10-хвилинні вправи. Якщо ти тренуєшся 2-3 рази на тиждень, витрачай від 20 до 30 хвилин. Згодом збільшуй тривалість тренувань до 60 хвилин. Якщо ти хочеш збільшити навантаження на м’язи пресу та спини, виконуй скручування під кожен крок та піднімай стегно. Це вимагає додаткових зусиль, але забезпечує більш комплексне тренування.
Початківцям рекомендується підвищувати інтенсивність тренувань поступово. Вона повинна відповідати твоїй підготовці для максимальної ефективності та безпеки. Наприкінці кожного заняття залишай час на те, щоб охолонути – зменшуй інтенсивність. Після чого слід розслабити всі м’язи. Починай і закінчуй кожне тренування розтяжкою.

Перед заняттям це збільшить гнучкість м’язів, щоб не потягнути їх і не отримати травми. Після тренування розтяжка розслабляє м’язи і допомагає уникнути спазму. Розтягуйся повільно і обережно. Виділяй по 30-60 секунд на кожну вправу.

З міні-степпером у тебе є все, що потрібно для підтримки себе в тонусі, доки не дійдеш до спортзалу. А може ти й зовсім не захочеш туди повертатись, адже наш маленький помічник завжди під рукою! Він настільки легкий і компактний, що ти просто можеш переміщати його з однієї кімнати в іншу.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *