Кільце для пілатесу: Пояснення та вправи

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 27.1.2021

Пілатес – популярна дисципліна, якій вже понад 100 років. Це відносно молодий вид спорту, проте ефективний. Техніка складається із плавних рухів для зміцнення м’язів та глибокого дихання. Зосередившись на диханні та своєму тілі, дисципліна дає чудові результати: правильну поставу, підтягнуте тіло та схуднення. Він точно не схожий на традиційні силові, або кардіотренування, проте дієвий. Щоб результат був більш ефективний, ти можеш використовувати додаткові аксесуари, наприклад, кільце для пілатесу. Він простий у використанні, але має багато переваг, про які ти дізнаєшся прочитавши цю статтю.

Що таке кільце для пілатесу? 

Кільце для пілатесу – це обруч з двома ручками з протилежних сторін. Його тримають двома руками для пропрацювання верхньої частини тіла, або поміщають між стегнами для зміцнення відвідних м’язів. На перший погляд, це може здаватись легко та просто, проте він тренує глибокі м’язи та покращує поставу.

Чому варто займатись з обручем? 


Аксесуар допоможе швидше досягнути бажаного результату. В чому секрет його ефективності? Ось 3 вагомих переваги кільця для пілатесу.

1.Зміцнення глибоких м’язів

Кільце для пілатесу – це  обруч опору, за допомогою якого ти можеш робити багато вправ для верхньої частини тіла, талії та ніг. Цей пристрій дуже універсальний завдяки підпружиненій системі опору. Повторення рухів та натиск на окремі м’язи допомагають глибоко пропрацьовувати потрібну частину тіла.

2. Підтягнуте тіло та схуднення

Тобі не потрібно страждати, щоб мати струнке тіло! Кільце для пілатесу дає можливість “ліпити” м’язи без особливих зусиль. Цей аксесуар пропонує цілий комплекс вправ. Це також може бути чудовим способом повернутися до свого спорту. 

3. Прості та різноманітні вправи

Перевага кільця у тому, що ти можеш працювати над певною частиною тіла: ноги, руки, талія, стегна та модифікувати вправи. Обирай варіації тренування відповідно твого настрою або плану занять. Спектр вправ різноманітний, тож тобі не будуть набридати щоденні однотипні виконання. 

Щоб повністю переконати тебе у перевазі кільця для пілатесу, ми пропонуємо тобі для прикладу 3 вправи. На відео показано чітке виконання вправи та м’язи, які залучені під час тренування. Заняття зовсім не складні, проте пропрацьовують бажані зони. Зірочки позначають рівень складності вправи. 

Вправа №1

Вправа №2

Вправа №3

Купити кільце для пілатесу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.