Йога для вагітних: Відкрий для себе пренатальну йогу

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 21.4.2021
йога для беременных

Пренатальна йога – це йога для вагітних. Вона допомагає жінкам залишатися фізично та психологічно здоровими протягом усієї вагітності та після неї. Вона підійде тим, хто хоче підтримувати тіло здоровим, укріпляти м’язи та підготувати себе до пологів. Якщо ти впізнала себе, залишайся тут. У цій статті ми розповімо про пренатальну йогу та її переваги.

Що таке пренатальна йога?

Пренатальна йога базується позах, які допомагають вагітним жінкам до, під час та після пологів. Всі вправи виконуються в супроводі інструкторів. Вони допомагають жінкам комфортно виконувати пози, збільшувати силу та гнучкість, підготуватися до пологів. Часто пози – це не класичні, а дещо змінені асани, бо останні можуть обтяжувати суглоби та стегна під час вагітності. Заняття також зосереджуються на дихальних техніках, які допомагають контролювати дихання під час пологів.

йога для беременных

Користь пренатальної йоги

Недарма пренатальна йога має багато прихильників. Вона має численні переваги, про які ми зараз розповімо.

Фізичні

  • Збільшує твою силу, витривалість та гнучкість
  • Нормалізує сон
  • Знімає біль у попереку

Психологічні

  • Зменшує стрес та занепокоєння
  • Покращує концентрацію уваги 

Як проходять заняття пренатальної йоги 

Передусім інструктор спочатку поцікавиться, який у тебе термін вагітності. Так можна підібрати групу, яка найкраще відповідає твоїм потребам. На цьому етапі не соромся ставити тренерам будь-які питання і розповідати про свої потреби.

Далі заняття зазвичай починаються з розминки. Потім група переходить до ніжних поз йоги з використанням різних аксесуарів. Ти також вивчиш різні техніки дихання, які допоможуть тобі під час пологів. Пренатальні заняття йогою закінчуються, як правило, шавасаною – позою повного спокою. Вона відповідатиме твоєму триместру й допоможе розслабитися та відновитися.

пренатальная йога

Що потрібно для занять пренатальною йогою?

  • Килим для йоги: вибирай зручний килимок, товщиною щонайменше 5 мм товщини.
  • Укорочені легінси або штани для вагітних: найкраще одягнути укорочений низ з бавовни або з еластичної тканини, що дихає.
  • Зручний верх: майка або футболка, яка дозволить тобі рухатися та облягатиме живіт. 
  • Також непогано взяти спортивний светр або кардиганщоб зігрітися під час чи після занять.
  • Аксесуари та реквізит: більшість необхідного обладнання може надавати студія. Але якщо ти займаєшся йогою вдома або хочеш особисте спорядження, можна придбати власний килимок, цеглину та стрічки.
Товари для йоги
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.