Йога для початківців: поговоримо про переваги

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 3.9.2021

Чому саме йога, запитаєш ти? Це дисципліна, яка пов’язує тіло з розумом, поєднуючи виконання поз з вправами на дихання, концентрацію та релаксацію. Ще вагаєшся? Ми поговоримо про переваги занять йогою та переконаємо тебе!

Йога як спосіб тонізувати тіло

Найголовніша перевага — зміцнення організму. Під час практики йоги м’язи працюють статично, фокусуються на правильному положенні тіла, а сила тяжіння допомагає утримувати рівновагу. Вправи охоплюють різні зони тіла та залучають усі м’язи: живота, спини, рук, ніг.

Йога особливо зміцнює глибокі м’язи спини та м’язи живота — ті, які стабілізують наше тіло і найбільше впливають на нашу поставу, запобігаючи болі у спині.

Збільшення гнучкості

У йозі повторення асан є регулярною практикою. Особливий контроль дихання дає можливість набути ідеальної гнучкості. Тіло поступово заспокоюється і розслабляється. Правильне дихання допомагає позбутися відчуття дискомфорту, яке іноді дуже відволікає під час розтягування, а також знижує напруження в тілі.

Гнучкість, набута з практикою йоги, допоможе збільшити рухливість суглобів та діапазон рухів тіла. Розслаблення м’язів і сухожиль допомагає зменшити ризик травмування під час спортивних тренувань.

Йога для релаксу

Йога — це не просто спортивна практика, а особливий момент, присвячений собі. Завдяки правильному диханню та збалансованим позам створюється місце для відпочинку, спокою у нашому шаленому ритмі життя.

Йога – союзник здоров’я

Робота над диханням допомагає краще керувати стресом і тривожністю, що впливає на якість сну. Духовні та дихальні вправи дають відпочинок розуму, усувають негативні емоції. Недарма кажуть, що, чим кращий сон, тим краща якість життя!

Деякі вправи йоги дозволяють виконати м’який масаж внутрішніх органів і активувати все тіло завдяки кращій циркуляції енергії. Як результат, ми отримуємо зміцнену імунну систему і покращений загальний стан організму.

Здається, ми перелічили чимало вагомих аргументів на користь йоги. Отже, саме час розпочати свої заняття, не важливо, в тренажерній залі чи вдома! А Decathlon підготував для тебе спеціальний килимок та цеглинку для комфортніших занять.

ВСЕ ДЛЯ ЙОГИ
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.