Як зробити успішний кидок у баскетболі: поради від Максима Пустозвонова

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 28.4.2023
Щоб досягти успіху в баскетболі, треба постійно працювати над своїми навичками й вчитися у найкращих. Зараз саме цим і займемося. Експерт Максим Пустозвонов, професійний баскетболіст, гравець Національної збірної України з баскетболу та клубу Київ-баскет, поділиться порадами, як робити успішні кидки.
 

5 порад щодо техніки кидка від Максима Пустозвонова:

1. Кидок починається з ніг. Носки повинні дивитися строго у напрямку кільця. Ноги розташовані вужче ширини плечей. Після кидка ти маєш приземлитись на кілька сантиметрів вперед.

2. Успішний кидок робиться однією рукою. Якщо ти правша — правою, якщо лівша — лівою. Друга рука не бере участі в кидку, тільки підтримує м’яч.

3. Коли тримаєш м’яч в руці, між долонею та м’ячем повинен бути простір. М’яч має лежати на подушечках пальців. Якщо м’яч лежить на долоні — це неправильно.

4. Лікоть руки, що робить кидок, повинен бути спрямований строго на кільце. Кут в лікті повинен бути приблизно 90 градусів.

5. Особливу увагу приділяємо виносу м’яча: виносимо м’яч виключно над головою, трохи вище чола. Але не треба доводити м’яч аж до маківки. Ти маєш бачити кільце. Якщо виносиш м’яч і не видно кільця — кидок зроблено неправильно. Якщо виносити занадто високо (від маківки), у тебе не вистачить сили. Як наслідок, кидок не вдасться.

Тренуйся виконувати кидок за цією технікою, і в тебе обов’язково усе вийде!

Шукаєш ідеальний м’яч для гри в баскетбол? Дізнайся, як обрати баскетбольний м’яч.

Товари для баскетболу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 оцінили, средня: 4,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.