Як вибрати спорт для дитини: поради до початку навчального року

Марія Бажіна Avatar
Марія Бажіна
Дата публікації: 25.8.2021

Канікули поступово добігають кінця, але це не означає, що новий навчальний рік буде нудним. Навпаки! Прийшов час вибрати спорт для дитини.

Якщо ти шукаєш спосіб зайняти своїх дітей з користю, запис до спортивної секції може стати для тебе порятунком. Зрештою, спорт не тільки дозволяє дитині підтримувати та розвивати гарну фізичну форму, але і дає їй багато переваг з погляду розвитку особистості. Вона навчиться працювати над собою, взаємодіяти в групі, керувати своїми емоціями, а також стане більш впевненою в собі.

Поговори зі своєю дитиною про те, який спорт вона хотіла б спробувати, або прочитайте цю статтю разом в пошуках ідей 🙂

Командні види спорту

ЧЕСНА ГРА І КОМАНДНИЙ ДУХ

Починати займатися командними видами спорту нелегко, особливо якщо у дитини немає друзів, які могли б скласти їй компанію. Але це якраз і є чудовою нагодою, щоб стати частиною колективу і пережити разом з командою унікальні моменти. Ми святкуємо перемоги з друзями, ми розділяємо емоції, коли хтось з нас забиває гол. Ми є одним цілим і вчимося поважати суперника, який розділяє з нами одне захоплення.

Футбол, волейбол, баскетбол, хокей, регбі, гандбол – так багато видів спорту, завдяки яким твоя дитина дорослішатиме в колективі.

Індивідуальні види спорту

САМОСТІЙНІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Якщо твоя дитина любить виклики і хоче бачити свій прогрес, індивідуальні види спорту створені для неї. Звичайно, вона братиме участь в житті клубу, але також зможе швидко оцінити свої результати за часовими показниками або рейтингом. 

Плавання, теніс, легка атлетика, верхова їзда, фехтування, стрільба з лука – нехай дитина вибирає спорт на свій смак.

Бойові мистецтва та спортивні єдиноборства

УПРАВЛІННЯ ЕМОЦІЯМИ ТА ВПЕВНЕНІСТЬ В СОБІ

Інколи в батьків виникають сумніви, чи записувати дитину в секцію єдиноборств. Чи постраждає моя дитина? Або заподіє шкоду комусь іншому? Не варто хвилюватися, адже все якраз навпаки. Тому що під наглядом вчителя твоя дитина навчиться поважати інших і всю філософію спорту. Ми тут не для того, щоб бити, а для того, щоб набути впевненості в собі і навчитися усвідомлювати свої дії.

Дзюдо, карате, айкідо, кунг-фу… всі види спорту для дітей, де точність і самоконтроль є головними принципами.

Художні види спорту

ТОЧНІСТЬ, НАПОЛЕГЛИВІСТЬ І ЗАДОВОЛЕННЯ

Хоча можна подумати, що мова йде про індивідуальні види спорту для дитини, тут також важливе значення має командний дух. Ці види спорту вимагають вміння слухати, синхронно виконувати рухи з іншими дітьми і бути вимогливим до себе. Тут мозок постійно працює над тим, щоб забезпечити досконалість виконуваного руху. І крім фізичної роботи, різні форми танцю – це справжнє мистецтво.

Класичні, сучасні танці, і всі їхні варіації, а також художня гімнастика.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.