Як вибрати скейтборд для дитини

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 5.5.2021
как выбрать скейт

Покупка дитячого скейтборду – чудове рішення! Це фізична активність, спосіб залучити дитя до спорту та корисно провести час на канікулах. Якщо ти збираєшся порадувати малечу чотириколісним другом, то ця стаття стане твоїм гідом при виборі найкращого скейтборду.   

Скейтборд: з якого віку можна купувати

Перед покупкою скейтборду переконайся, що дитина фізично та психологічно готова до катання на дошці. Рекомендується практикувати катання на скейтборді з 5-ти років, коли дитя впевнено тримає баланс, точну координацію та розуміє положення тіла у просторі. До 5-ти років дитині буде складно опанувати цей вид спорту, що може призвести до небажання продовжувати тренування та навіть травм. Проте якщо ти вважаєш, що твоя дитина вже готова до скейтборду, обов’язково придбай захисне спорядження та допомагай малечі протягом усього навчання. 

детский скейтборд

Як вибрати скейтборд для дитини 

Ширина скейту

Ширина деки (дошки) може бути від  4,7 до 10,6 дюйма. Для дитини буде чудовим вибором восьмидюймова дека. Це універсальний вибір для тих, хто тільки планує опанувати скейтборд, адже широкі дошки більш стійкі, а вужчі маневровніші. 

Довжина та форма скейтборду

Найпопулярніший розмір дошки 31 дюйми. Для дитини обирають меншу довжину, яка спеціально призначена для маленьких скейтбордистів. З приводу форми: це дуже індивідуально та немає магічної формули, аби вирахувати найкращу форму спорядження. Потрібно тестувати! Чекаємо тебе в одному з магазинів, аби спробувати катання на скейтборді. 

Підвіска 

Для першого скейтборду буде достатньо алюмінієвої підвіски. Цей матеріал користується популярністю через доступність. Якщо дитина планує кататись інтенсивно та регулярно, рекомендуємо підвіску з алюмінію. Вона міцніша, проте важча. 

Колеса скейтборду

Діаметри коліс скейтборду можуть бути від 50 до 180 мм. Новачки та малеча можуть впевнено обирати дошку з колесами 54 мм. Рекомендуємо подбати про майбутню заміну коліс та одразу придбати запасний комплект.

детский скейтборд

Підшипники для скейтборду

На підшипниках точно не потрібно економити, адже саме вони впливають на безпечне катання твоєї дитини. Універсальним вибором для початківців та дітей стануть підшипники 1 та 3 класів, а більш досвідченим скейтбордистам підійде 5, 7 та 9 клас.

Наждак для скейтборду

Ця “шкурка” забезпечує зчеплення ноги із дошкою, що не дозволяє скейтбордисту ковзати. Тут можна обрати будь-який варіант, що припав тобі чи дитині до душі. Проте краще поцікавитись у консультанта про зчеплення моделі.

Найкращі скейтборди для дітей

Скейтборд Play: Він менший за розміром, косі підшипники обмежують швидкість для безпеки маленьких дітей. Підходить для дітей віком ві 4 до 7 років.

Скейтборд MID: Для доросліших дітей та підлітків. Вона міцна та підходить для опанування перших трюків.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.