Як вибрати шолом для сноуборду та лиж

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 17.12.2020

Під час катання на сноуборді, лижах чи санках зіткнення може трапитись де завгодно, з ким завгодно та коли завгодно. А в зимових видах спорту голова це частина тіла, яка після ніг найбільше схильна до травм. Чи то легкий удар, чи то серйозне травмування   і тому, й іншому можна запобігти з правильно підібраним шоломом. У цій статті ми розповімо, як вибрати захисний шолом.

вибрати шолом

Під час вибору захисту потрібно звернути увагу на 4 критерії:

  1. розмір,
  2. вентиляція,
  3. легкість,
  4. візор.  

Розмір 

Щоб обрати розмір, виміряй окружність голови у сантиметрах. Можеш скористатися рулеткою чи метром.

Лайфхак: якщо їх у тебе немає, візьми будь-яку стрічку чи довгий шнурок, оберни навколо голови, а потім виміряй за допомогою лінійки. Роби заміри вище вух, на рівні брів спереду та по потилиці ззаду. Головна мета виміряти окружність голови в її найбільш випуклих точках.

Вентиляція

Шолом повинен бути вентильованим. Головні переваги вентиляції повітропроникність та відведення вологи. Захисні шоломи WEDZE мають кілька рівнів вентиляції. Для максимального комфорту радимо вибрати шолом з вентиляцією, яку можна регулювати відповідно до температури та інтенсивності фізичних зусиль.

Активна вентиляція: можливість вручну закривати вентиляційні отвори.

Пасивна вентиляція: немає можливості регулювати вентиляцію.

Достатня вентиляція: від 2 до 8 отворів.

Оптимальна вентиляція: більше 8 отворів.

Легкість

Легкі шоломи від Wedze майже не відчуваються на голові! Як і у випадку з вентиляцією, існує кілька ступенів легкості. 

Візор

Шолом із візором чи без – суто індивідуальна справа. Пояснюємо.
 

Без візора

Шоломи без візора мають перевагу, бо вони сумісні з різними типами масок, якщо є потреба їх змінювати залежно від погоди. Хоча існують маски зі змінними лінзами для кращої видимості за будь-яких умов. Якщо ти обираєш такий шолом, ми рекомендуємо носити гірськолижну маску, яка краще поєднується з шоломом, а не просто сонцезахисні окуляри.

З візором

Шоломи з візором можуть замінити маску. Якщо ти носиш окуляри для корекції зору, то зручнішою буде модель саме з візором. Головна перевага такого шолома це практичність. Більше не буде проблем із маскою, яка заважає під час катання.

Важливо!

Якщо твій шолом зазнав удару, потрібно його замінити, оскільки піна деформувалась та більше не забезпечує належного захисту. Це потрібно зробити, навіть якщо ушкодження не видно неозброєним оком.

Ти завжди можеш завітати до нас у магазин та приміряти шолом, а наші консультанти з задоволенням допоможуть. 

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.