Як вибрати самокат для дорослого

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 16.3.2021
как выбрать самокат

Якщо тобі набридло годинами стояти у заторах, ти хочеш їздити на роботу швидко та з користю чи просто кататись у парку на самокаті, то ця стаття саме для тебе. Щоб тобі не було складно вибрати собі новий вид транспорту, ми підготували статтю, де розповімо, як обрати найкращий самокат для підлітків та дорослих.

Види самокатів 

Самокати орієнтовно поділяються на дитячі, трюкові та міські або самокати для дорослих. Самокати для дорослих створені для комфортного пересування по місту. Саме тому їх називають міськими. Вони зазвичай мають ряд технічних характеристик: амортизація, регулювання, ергономічні властивості тощо.

Для прихильників екстриму та трюків, міський самокат не підійде. Для цього є спеціальні самокати для фристайлу або ж трюкові. Вони мають ширше кермо, яке обертається на 360 градусів, та менші колеса. Також вони легші в порівнянні з міськими. 

как выбрать трюковой самокат

Як обрати самокат для дорослих та дітей

Самокат передусім повинен відповідати твоїм потребам та рівню підготовки. Визначся, для яких цілей він тобі потрібен та як часто ти збираєшся ним користуватися. 

А про вибір дитячого самокату ми вже раніше розповіли тут!:) 

Міські самокати 

Якщо ти тільки починаєш кататися на самокаті, не обов’язково обирати найдорожчу чи найтехнічнішу модель. Для новачків можна обрати самокат для неінтенсивного і нерегулярного катання, до 2 кілометрів. І це не означає, що вже після зазначеної дистанції він зупиниться та не поїде! Це оптимальна дистанція для цього самоката за одне безперервне катання. 

самокат для взрослых

Самокат Town 5XL

Якщо це твій випадок, подивись самокати Town 5XL та Town 7XL. Вони легкі та прості у використанні, призначені для зросту від 145 см. Town 5XL — найпростіша модель лінійки Town. Вони не оснащені амортизацією та ручним гальмом. Підходять для нерегулярного пересування по місту, наприклад, з дому на навчання або до роботи. Самокат має пружні гумові колеса, розмір яких сприяє простішому прискоренню.

Наш бестселер — Town 7XL!

Додатково до характеристик попередньої моделі він має опцію гальмування на кермі, як на велосипеді, та амортизацію. Це зменшить дискомфорт від їзди на нерівних дорогах. 

Самокат Town 7XL 

самокат для подростков

Самокат Town 9

Якщо ти плануєш щоденні довгі поїздки на самокаті, зверни увагу на модель Town 9. 

Оптимальна дистанція для поїздки на ньому — 5 км. Його головна перевага — система Easyfold. Самокат та ручки складаються за лічені секунди! Просто стань перед самокатом та натисни на педаль. І ти можеш везти складений самокат, як валізу на колесах! Самокат має амортизацію, гальма на кермі та гумові колеса. Ручки завдяки своїй формі не натирають долоні, навіть якщо долаєш велику відстань.

Трюкові самокати 

Якщо ти тільки плануєш знайомитися з фристайлом, обирай самокат для трюків MF One. Він має класичні характеристики самокатів для новачків. Також має сталеве Т-подібне кермо та алюмінієву деку. 

Ще для опанування трюків на самокаті пропонуємо модель MFI 1.8.  Відрізняється від попередньої моделі алюмінієвими колесами та вищим кермом. Алюміній робить модель легшою. 

трюковый самокат

Самокат MF One

самокат для фристайла

Самокат MFI 1.8.

Дорожчі версії відрізняються компресією, завдяки якій самокат витримує більше навантажень. Підходить для впевнених користувачів та профі. Самокат MF1,8+ має фрезеровану вилку з цільного алюмінію для більш надійної конструкції та пластинне гальмо. Оснащений пружними колесами та цільним Y-подібним кермом.

Для справжніх профі ми підготували модель MF 3.6. Він має компресію, як у попередньої моделі, і сталеве кермо. Він вищий та ширший, а тому зріст користувача повинен бути від 140 см. Самокат оснащено гумовими колесами діаметром 120 мм. Великий діаметр дозволяє проїхати більшу дистанцію після відштовхування. 

трюковый самокат

Самокат MF1,8+

самокат

Самокат MF 3.6.

Обирай найкращий самокат для себе та насолоджуйся поїздками. Тільки про захист не забувай!:) 

Вибрати самокат
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.