Як вибрати купальник

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 20.4.2021
виды купальников

Зіткнувшись з великим асортиментом, складно вибрати купальник. Виникає питання, у чому різниця, адже усі вони призначені для плавання. У цій статті ми пояснимо деталі та допоможемо із вибором купальника. 

Обирай купальник за трьома критеріями:  

  • Твій рівень плавання,
  • Форма купальника,
  • Комфорт.

Твій рівень плавання 

Початківець

Плавці, що займаються 1-2 рази на тиждень та шукають легкості та комфорту під час плавання. Купальник Heva+ стане чудовим вибором для початківців. Покриває усі потреби для нерегулярного плавання: фіксація, стійкість до впливу хлору та анатомічний дизайн, що підходить до всіх типів фігур.

Середній рівень

Плавцям середнього рівня, що займаються 3-4 рази на тиждень потрібна більша підтримка бюсту, свобода рухів для виконання будь-яких гребків та більша стійкість до хлору. Чудовим вибором стане Kamiye+. Матеріал придатен понад 200 годин використання у хлорованій воді.

Профі

Плавець, що регулярно плаває: від 4 разів на тиждень. Рекомендується легкий та купальник із великими вирізами, щоб забезпечити ковзання, кращу швидкість та плавання в цілому. Рекомендуємо модель Laïa. X-подібна спинка забезпечує підтримку бюста та повну фіксацію під час руху. 

Види купальників 

Купальники з V-подібною формою забезпечують свободу рухів та підтримку. Добре підходить для практикування нової техніки.

Купальники з  X-подібною спинкою підходять для всіх типів фігури. Гарантує свободу пересувань та підходить для змагань.

Купальник з U-подібною спинкою мають жіночний крій та легко одягаються.

Купальники з О-подібною спинкою мають багато прихильників плавців-початківців шляхом класичного стилю та свободи рухів.

Купальники з відкритою спинкою. Як правило, мають високу стійкість до хлору, адже підходять для інтенсивних та регулярних занять плаванням. 

Комбінезони для плавання обирають для змагань. Він забезпечує гідродинаміку, компресію м’язів та націлений на високі результати. 

Обрати купальник
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.