Як прати та сушити пуховик

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 30.1.2020

Бракує часу на хімчистку, а твій пуховик вже кричить «помий мене»?
Ми розповімо тобі, як правильно випрати та висушити верхній одяг, щоб було «як з магазину».

Перший етап – прання.

Переконайся, що всі блискавки на куртці замкнуті. Обирай синтетичний режим прання з температурою 30°. Використовуй м’який мийний засіб, який не пошкоджує пір’я. Наприклад, спеціальні гелі чи порошок для виробів з пуху.

Для збереження тепла та форми твого пуховика, додай в пральну машину два тенісні м’ячі. Завдяки цьому, пух розподілиться правильно і ти уникнеш «збивання» в куртці.

Для кращого полоскання пір’я, рекомендуємо одразу два цикли. Але пам’ятай! Режим полоскання – тільки делікатний. Енергійний віджим води не висушить твою куртку швидше, а тільки завдасть шкоди – створяться пір’єві комочки, які дуже складно розбити.

Другий етап – сушіння.

Думаєш, піcля прання пух зник? Ні, ні, ні, без паніки… Так здається тільки на перший погляд! Тепер завдяки правильному сушінню, ми збережемо форму пуховика. Для початку, висуши одяг рушником, поступово вбираючи вологу.

Маєш сушку?

Це ідеальний варіант! Просто залиш куртку в обладнані та додай два тенісні м’ячі, які не дадуть «збитись» пуху. Встанови на 2-3 цикли сушіння, після кожного разу перевіряй куртку, чи добре розподілився наповнювач.

Не маєш сушки? Не проблема!

Цей спосіб займе трішки більше часу та зусиль. Залиш куртку у теплому сухому місці. Можеш повісити куртку на стійку для одягу. Протягом дня перевіряй, щоб пір’я не збилось та не злиплось… і вже скоро твоя куртка сухенька і майже, як нова!

Можеш знову надягати свою куртку і підкорювати схили гір… чи просто насолоджуватись прогулянкою містом!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.