Як одягатись в холодну погоду: 3-шарова техніка

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 13.10.2021

Коли надворі холодна погода, прогулянка або подорож можуть бути зіпсовані переохолодженням. Щоб залишатися в теплі й сухості, потрібно дотримуватися декількох правил, одне з яких — багатошаровість. Ми розповімо про нашу технологію тепла. Це техніка одягання з 3 шарів, з якою не буде холодно за будь-яких температурних умов.

Перший шар: Для сухості

Першим шаром часто нехтують, проте він є дуже важливим. Під час холодної погоди не можна надовго залишатися спітнілим. Волога накопичуватиметься, що призведе до переохолодження. Перший шар якраз і потрібен, щоб відводити піт назовні та забезпечувати тобі сухість. Тут стане в пригоді термобілизна. Радимо обирати її з матеріалу, який дихає.

Другий шар: Для збереження тепла

Щоб зігрітись, потрібен другий шар, який захищає від холоду. Цю функцію чудово виконують пуховики і флісові кофти. Завдяки текстурі та об’єму флісу, повітря, що у ньому затримується, природно зберігає тепло.

Пам’ятай, що характеристики другого шару повинні відповідати інтенсивності прогулянки чи походу. Наприклад, якщо плануєш підйом вгору — обирай одяг з блискавками на шиї чи під пахвами для вентиляції та регулювання температури тіла.

Третій шар: Для захисту від негоди

Третій шар — вітрозахисний або водонепроникний. Він не дасть тобі промокнути й дозволить уникнути переохолодження від сильного холодного вітру. Буде дуже складно залишатись у теплі та комфорті в мокрій від дощу куртці. Тому ретельно обирай верхній одяг.

Лайфхак на холодну погоду

Щоб рукам і ногам було тепліше, одягай шапку! Організм втрачає 80% тепла через кінцівки. Це тому, що у нього в пріоритеті постачання крові у мозок, а не до рук і ніг. Якщо ти в шапці, то організму буде потрібно менше енергії, щоб підтримувати мозок у теплі, а притік крові до кінцівок покращиться. І тобі тепло, і мама спокійна 🙂

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.