Як обрати взуття, щоб не мерзли ноги

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 22.10.2021
quechua

Зимою ноги можуть швидко замерзнути, а тому зіпсувати день чи навіть призвести до застуди. Потурбуйся про себе і комфорт своїх ніг. Ми розповімо, як правильно обрати взуття на холодну погоду, щоб ноги залишались у теплі за будь-яких умов.

Водонепроникність

Найчастіше ноги мерзнуть через потрапляння води всередину. Обирай черевики з мембраною для гарантії водонепроникності. Мембрана — це додатковий шар матеріалу, який знаходиться на внутрішній стороні матеріалу. Його структура досить щільна, тому він не допускає потрапляння води всередину, але відводить вологу назовні.

Черевики від Quechua оснащено мембраною, а тому вони на 100% водонепроникні. Взуття пройшло лабораторні випробування, під час яких відбувається імітація ходьби із черевиками, наполовину зануреними у воду.

Водонепроникність перевіряється кількістю згинань, яку взуття витримує, не промокнувши. Так виділяють 3 рівні водостійкості взуття:

  • 2 000 згинань — 2 години ходьби під дощем,
  • 4 000 згинань — 4 години ходьби під дощем,
  • 8 000 згинань — 8 годин ходьби під дощем.

Водонепроникні черевики

Ці моделі черевиків пройшли випробовування на 2000 згинань та чудово підійдуть для прогулянок засніженими дорогами або під час негоди.

Дихальні властивості

Важливо обирати взуття, що дихає. Надто багато тепла або недостатня повітропроникність можуть призвести до спітнілості ніг. Волога почне накопичуватись, і тобі стане холодно.

Тут ми знову згадуємо про мембрану: вона водонепроникна та відводить піт назовні. Молекули водяної пари мають меншу структуру, ніж вода, тому вони можуть проходити через мікроотвори.

Висота черевика

Якщо шукаєш універсальне взуття для нескладних маршрутів або прогулянок на природі, обирай взуття з низьким верхом. Його перевага над  моделями з високою халявою — легкість. Ідеально підходить людям, які подорожують. Також підходить для міста в дощові дні.

Взуття з високим верхом характеризується кращою підтримкою щиколотки та гомілковостопного суглоба. Це дуже важливо на місцевостях, де повно каміння або є круті схили. Високий верх захищає ноги від снігу та дощу, які можуть потрапити всередину.

Збереження тепла

Обирай взуття з додатковим утепленням. Запитуй у продавців або перевіряй на сайті термостійкість черевиків. На яку температуру вони розраховані? Якщо черевики не утеплені, то слід завжди одягати товсті теплі шкарпетки. Для цього потрібно, аби взуття було трохи більше за розміром.

Черевики від Quechua пройшли тест у реальних умовах. Ми виміряли температурні межі взуття. Випробування показало, що комфортна температура для взуття першої категорії у статичному стані становить -1°C, а в активному -12°C.

Враховуй ці фактори при виборі теплого взуття та не мерзни:)

Купити зимове взуття
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.