Як обрати сноуборд для новачка

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 6.12.2020

Плануєш поїздку на гірськолижний курорт? Потурбуйся про своє головне спорядження — сноуборд. Отримай незабутні екстремальні емоції, а з вибором сноуборда ми допоможемо. У цій статті розкажемо, як обрати дошку для сноуборда новачкові.

Стиль катання

Щоб обрати ідеальний сноуборд — потрібно визначитися зі стилем катання. Якщо ти початківець, який тільки практикується та пробує різні стилі катання, обирай універсальний. Дошка забезпечує легке ковзання по снігу, полегшує керування та має потрібну маневреність.

Рекомендуємо дошку Allroad 100. Це чудовий вибір для початку. Він має чудове співвідношення ціни та якості: доступний і простий. Допоможе прогресувати та вдосконалювати свої навички.

Сноуборд не симетричний: хвіст трішки вужчий за ніс. Кріплення та сетбек (точки контакту зі снігом) злегка зміщені назад. Оскільки вага спрямована у хвіст дошки, робити повороти буде простіше.

Якщо ти любиш переходити з обкатаних трас на позашляхові схили та робити трюки, обирай сноуборд для фристайлу. Бери довшу для стабільності на високій швидкості та при приземленні або коротшу для простішого виконання поворотів і трюків.

Радимо сноуборд Park&Ride. Назва цієї дошки говорить сама за себе — підходить для катання в парку, на трасі й поза нею. Ідеальна для стрибків та надійна під час зльотів та приземлень. Для більшого прискорення має досить гнучкий ніс та хвіст.

Якщо ти прихильник або прихильниця катання поза спеціальними трасами та не полюбляєш трюки — обирай дошку для фрирайду. Просто насолоджуйся катанням! Сноуборди для цього стилю мають велику довжину та широкий ніс.

Для катання на схилах та пухкому снігу підійде Allroad 500. Його ніс має особливу форму, який менше занурюється у сніг. Призначений для катання як на трасі, так і поза нею. Можна їздити на всіх типах місцевостей, окрім парків.
Жорсткість дошки

Для комфортного катання, враховуй жорсткість сноуборду. Вони бувають м’які та жорсткі.

Тут ми знову згадуємо стиль катання:
М’які сноуборди передбачені для парку. Новачкам рекомендуємо надати перевагу саме цим дошкам, бо вони підходять майже для усіх видів катання та забезпечують комфортне та плавне пересування.
Жорсткі — для екстремалів та прихильників швидкісного катання. Їїхня структура сприяє віддачі та прискоренню.
 

Розмір має значення!

Щоб могти утримувати положення і насолоджуватися швидкістю на засніжених схилах, слід вибрати сноуборд, який відповідає зросту. Щоб швидко визначити, чи підходить тобі розмір сноуборда, постав його вертикально перед собою.

Універсальні дошки та дошки для фристайлу повинні доходити до рівня плечей / підборіддя, а для фрирайду — до рівня підборіддя / носа.

Одним з ключових факторів є вага людини. Якщо маєш низький зріст, проте велику вагу, не поспішай обирати найкоротший сноуборд. Надай перевагу трохи довшим розмірам, бо через вагу, дошка буде прогинатись.

Найкраще рішення — звернутись до нашого консультанта, приміряти дошку та обрати ту, що підходить саме тобі! 🙂

Купити сноуборд
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *