Як обрати сноуборд для дитини?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 22.12.2021

Їдеш зимою в гори і твоїй малечі вже не цікаво кататись на санчатах? То, може, вже час ознайомитись з таким видом спорту, як сноубординг? Звичайно ж, одразу постає питання про підбір обладнання. На щастя, зараз існує великий вибір товарів, який відповідає будь-яким потребам.

Рекомендація! Дітям до 5-6 років краще починати з лиж.

Врахуй 3 основні моменти:

1. Обираємо дошку відповідно до зросту дитини
2. Обираємо черевики для сноубордингу відповідно до розміру взуття дитини
3. Кріплення для сноуборда має відповідати обраному розміру взуття

Розмір сноуборда

Щоб обрати розмір дитячої дошки, за основний критерій беремо зріст дитини.

Невеликий сноуборд надасть малечі гарну маневровість. На ньому дитина швидко опанує основи катання. На дошці ж більшого розміру навчання буде складнішим.

Проте, треба врахувати момент, що в середньому діти ростуть на 6 см кожного року! І ми не думаємо, що у тебе є бажання купувати новий сноуборд кожного року.

Хорошим компромісом є вибір дошки на 10 см меншої за зріст дитини. Вона точно прослужить декілька сезонів. Крім того, є дошки з двома позиціями для фіксації. Якщо дитина значно виросла, просто постав кріплення на найбільшу відстань.

Ось таблиця, яка допоможе вибрати розмір дитячого сноуборда.

Порада:
Малеча підросла і ти не знаєш її точний зріст? Постав дошку поруч із дитиною: її кінець повинен розташовуватись між підборіддям й носом.

Ідеальна дошка

Twin tip – це найбезпечніша технологія для дитячого сноубордингу. Він симетричний спереду і ззаду. Саме це забезпечує легке ковзання в обох напрямках. З Twin Tip юний сноубордист або юна сноубордистка відчуватиме себе впевнено.

Технологія Rocker означає зворотний прогин і є інноваційним рішенням, за допомогою якого створюється ефект перевернутої дошки. Така конструкція зручна при катанні по свіжому снігу. Ніс і хвіст не «зариваються» і борд легко ковзає. Дошки з таким прогином є ідеальними для навчання та різних трюків.

Об’єднавши ці дві технології, при виборі дошки для дитини, ти полегшиш її навчання!

Вибір взуття

Ще один важливий момент – взуття. Черевики для сноубордингу досить великі й жорсткі, і це нормально! Але, через це іноді важко визначити, чи правильно був обраний розмір. Звичайно, треба орієнтуватися на те, наскільки дитині комфортно.

Рекомендуємо обирати розмір із запасом в приблизно 10 мм. Цей невеликий проміжок є важливим. Оскільки повітря є теплоізолятором, це гарантує, що ноги дитини будуть в теплі!

Обираємо кріплення для дошки

Вибір розміру кріплення визначається за розміром сноуборда та чобіт. Для кожного розміру є відповідники.

Наприклад, S = 34-38. Це кріплення розміру S підходить для взуття розміром від 34 до 38.

Звичайно ж, ми рекомендуємо спробувати закріпити взуття на дошці за допомогою кріплень перед покупкою для підбору оптимального варіанту.

Приходь в Decathlon разом зі совєю малечою, тестуй обладнання, а ми допоможемо не помилитись з вибором!

все для сноубордингу
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.