Як обрати сноуборд для дитини?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 19.12.2020

Зібрався зимою в гори і твоїй малечі вже не цікаво кататись на санчатах? То, може, вже час ознайомитись з таким видом спорту, як сноубординг? Звичайно ж, одразу постає питання про підбір обладнання. На щастя, зараз існує великий вибір товарів, який відповідає будь-яким потребам.

Рекомендація! Дітям до 5-6 років, краще починати з лиж.

Враховуй 3 основні моменти при виборі:

1. Обираємо дошку відповідно до зросту дитини
2. Обираємо сноубордні черевики відповідно до розміру дитини
3. Кріплення для сноуборду має відповідати обраному розміру взуття

Розмір сноуборду:

Щоб обрати розмір дитячої дошки, за основний критерій беремо зріст дитини.

Невеликий сноуборд надасть малечі гарну маневровість. На ньому дитина швидко опанує основи катання. На дошці ж більшого розміру навчання ускладниться.

Це все прекрасно, але в середньому діти ростуть на 6 см на рік! І ми не думаємо, що у тебе є бажання купувати новий сноуборд кожного року.

Хорошим компромісом є вибір дошки на 10 см меншої за зріст дитини. Вона точно прослужить декілька сезонів. Крім того, є дошки з двома позиціями для фіксації. Якщо дитина значно виросла, просто постав кріплення на найбільшу відстань.

Ось таблиця, яка допоможе вибрати розмір дитячого сноуборду:

Порада:
Малеча підросла і ти не знаєш її точний зріст? Постав дошку поруч із дитиною: її кінець повинен розташовуватись між підборіддям й носом.

Ідеальна дошка

Twin tip- це найбезпечніша технологія для дитячого сноуборду. Він симетричний спереду і ззаду. Саме це забезпечує легке ковзання в обох напрямках. З Twin Tip, малий сноубордист буде відчувати себе впевнено.

Технологія “Rocker” означає зворотний прогин і являє собою інноваційне рішення, за допомогою якого створюється ефект перевернутої дошки. Така конструкція зручна при катанні по свіжому снігу. Ніс і хвіст не «зариваються» і борд легко ковзає. Дошки з таким прогином є ідеальними для навчання та різних трюків.

Об’єднавши ці дві технології, при виборі дошки для дитини, ти полегшиш її навчання!

Вибір взуття

Ще один важливий момент- взуття. Черевики для сноуборду досить великі і жорсткі, і це нормально! Але, через це іноді важко визначити, чи правильно був обраний розмір. Звичайно, треба орієнтуватися на те, наскільки дитині комфортно.

Рекомендуємо обирати розмір, з запасом в приблизно 10 мм. Цей невеликий проміжок є важливим. Оскільки повітря є теплоізолятором, це гарантує, що ноги дитини будуть в теплі!

Обираємо кріплення для дошки

Вибір розміру кріплення визначається за розміром сноуборду та чобіт. Для кожного розміру є відповідники.

Наприклад, S = 34 – 38. Це кріплення розміру S підходить для взуття розміром від 34 до 38.

Звичайно ж, ми рекомендуємо спробувати закріпити взуття на дошці за допомогою кріплень перед покупкою для підбору оптимального варіанту.

Приходь в Decathlon разом зі совєю малечою, тестуй обладнання, а ми допоможемо не помилитись з вибором!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *