Як обрати окуляри для плавання

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 15.9.2020

Через неправильно підібрані окуляри для плавання нерідко можна зіткнутись із цілим рядом проблем: натирання, дискомфорт та навіть подразнення в очах. Окуляри повинні не тільки допомагати тобі бачити під водою, але і захищати. Ми допоможемо обрати окуляри, які не шкодитимуть і відповідатимуть твоїм потребам.

Що потрібно враховувати при виборі?

  • Рівень підготовки. Тільки починаєш плавати, твої тренування регулярні, але помірні, чи вже тренуєшся для змагань? Окуляри, потрібні для усіх цих ситуацій, суттєво відрізняються.
  • Розмір. Важливо, щоб окуляри ідеально прилягали до твого обличчя.
  • Колір лінзи. Залежить від того, де ти плаваєш та наскільки освітлений басейн.
Ми підготували коротке відео, яке допоможе обрати окуляри для басейну.

Твій рівень
Перш ніж купувати окуляри, потрібно визначити свій рівень підготовки.

Початківець. Тобі треба окуляри, які розроблені для комфорту та простоти регулювання (за допомогою ремінців або регулюванні на носі). Тобі підійдуть окуляри 100 xbase, з обробкою від запотівання. Якщо бажаєш панорамний огляд, обирай маску для плавання swimdow 100.

Впевнений користувач. Тобі треба окуляри для регулярного використання, які розроблені з більш гнучким переніссям, легко регулюються та забезпечують стабільність. Надавай перевагу більш міцним та витривалим окулярам, як spirit 500. Можна обрати плавальну маску зі схожими властивостями – active 500.

Профі. Окуляри для експертів розроблені для ідеального утримання на обличчі, чіткого та широкого поля зору, надійного утримання під час плавання. Рекомендуємо окуляри 900 b-fast, які мають мікрометричне регулювання носової перетинки та широкий кут огляду.

Розмір окулярів для плавання
Важливо обрати правильний розмір, аби окуляри щільно прилягали та не допускали потрапляння води в очі.

Щоб обрати розмір, окуляри треба приміряти. Одягни їх без ремінця та перевір, чи вони тримаються на місці. Вони повинні присмоктатися хоч на одну секунду. Потім відрегулюй ремінці та перенісся. Переконайся, що окуляри щільно прилягають, але не тиснуть.
Якщо окуляри комфортно сіли і герметично захищають очі — вони правильного розміру.

Окуляри Nabaiji бувають 3 розмірів: S, M та універсальний.

Розмір S — призначений для дітей або дорослих з маленьким обличчям.

Розмір M — призначені для дітей або дорослих з більшим обличчям.

Розмір TU — окуляри одного розміру, який можна адаптувати до різних облич.
 

Колір лінзи

Колір лінзи повинен відповідати місцю тренування. Лінза покращує якість бачення залежно від того, чи ти плаваєш у приміщенні, чи на відкритому повітрі, при яскравому чи слабкому освітленні.
Дзеркальна лінза
Якщо тренування на відкритому повітрі або у басейні з яскравим освітленням, обирай дзеркальні лінзи. Ідеально підходять для сонячних умов, зменшують відблиски. Слугують захистом від сонця та забезпечують комфортне бачення під водою саме за таких умов.
Прозора або світла лінза
Якщо тренування відбувається у місці з низькою яскравістю, а саме у погано освітленому басейні, обирай прозорі лінзи. Вони забезпечують проходження природного світла та якісний огляд. Підходять для умов, де потрібна максимальна видимість.
Затемнена лінза
Якщо плаваєш у місцях із середньою яскравістю освітлення, затемнені лінзи – це правильний вибір. Лінзи пристосовуються до мінливих умов освітлення та зменшують втому очей. Підходять для плавання на відкритому повітрі з нестабільним сонцем.

Сподіваємось, ми допомогли обрати правильні окуляри. Скоріше обирай свої!

Купити окуляри для плавання
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.