Як обрати дитячий самокат

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 5.5.2020

Самокат – мрія кожної дитини. Аби малеча могла насолодитися катанням сповна, потрібно відповідально поставитися до вибору. Ми розповімо, який самокат обрати для дитини.

Дитячі самокати Oxelo B1, Play та MID чудово служитимуть у якості першого власного транспортного засобу. Вони складаються, і висота керма регулюється. Проте ці моделі не призначені для виконання трюків. Для прихильників екстриму є лінійка спеціальних трюкових самокатів MF.
При виборі самокату, обов’язково враховуй зріст дитини.

Зріст до 120 см – обирай моделі B1, B1 500
від 95 до 115/120 см – обирай моделі Play 3 і Play 5,
110 до 150 см – обирай моделі MID 1, MID 3 і MID 5,
145 до 175 см – обирай моделі MID 7, MID 9.

Зверни увагу на діаметр коліс – це важливо! Чим більше колесо, тим краще воно справляється з нерівностями на дорозі та швидше долає відстані. Перевага менших коліс: дитина менше втомлюється, адже відстань між ногою та землею менша.
Не ігноруй вагу самоката. Чим легшим він буде, тим простіше його транспортувати. Ще один важливий фактор: функція складання самоката. Це значно полегшить зберігання та транспортування: складаний самокат займає мінімально місця та поміститься навіть у шафу.

Самокат B1

Це триколісний самокат для найменших (2-4 роки). Повністю зроблений з ПВХ, що робить його легким. Максимальна вага користувача – 20 кг. Передні колеса мають діаметр 125 мм, а задні – 100 мм.

Головна перевага: кермовий механізм. Він забезпечує точний кут нахилу, який є безпечним для маленьких дітей. Це означає, що дитина зберігатиме рівновагу при поворотах і відштовхуванні.

Цей самокат також точно не набридне, бо його колір можна змінювати. Просто заміни накладку до нього: сьогодні він рожевий, а завтра – синій. Існує 5 кольорових “образів”: синій, рожевий, червоний, зелений та жовтий. Накладки продаються окремо.

Самокат B1 500

Самокат, у який можна закохатись з першого погляду. Він поєднує красивий дизайн та зручність. Створений спеціально для дітей 2-5 років. Важить усього 2,3 кг!

Самокат було розроблено разом з фізіотерапевтом. Конструкція допомагає дитині розвивати основні моторні навички та зберігати рівновагу навіть на поворотах. Опановувати навички катання з цим самокатом набагато веселіше, адже він обладнаний колесами, що світяться, коли малеча починає рухатися.

Самокати Play

Самокати Play призначені для дітей зростом 100-120 см. Для них характерна конструкція з алюмінієвого сплаву, яка витримує 50 кг. Доступні дві моделі: Play 3 та Play 5.

Play 3

Самокат продається у самозбірній версії. Не хвилюйся, його легко зібрати. Монтувати кермо та колеса дуже просто! Якщо виникнуть питання – можеш попросити допомогти спеціаліста з магазину. Кермо можна регулювати, але самокат не складається. До речі, самокат відповідає європейському стандарту для самокатів EN 71-1.

Play 5

Самокат є в декількох кольорах та оснащений гальмом на кермі. Це значно полегшить катання дитині. Має регульоване кермо та стандартну систему складання. Колеса самоката відрізняються: спереду – 125 мм, позаду – 100 мм, що забезпечить комфортне пересування.
Ця модель також відповідає європейському стандарту для самокатів EN 71-1.

Серія MID

Ця серія розрахована на дітей та підлітків зростом до 140 см. Ці самокати характеризуються більшою міцністю, а тому максимальна вага користувача – 100 кг.

MID1 

Базова модель самокатів цієї серії. Має колеса діаметром 125 мм, литі, з синтетичного каучуку. Вага досить невелика, трохи більше 3 кг. Для збирання цього самокату не знадобиться ключ. Ручки керма виготовлено з ПУ, тому долоні дитини не будуть ковзати.

Моделі MID 3 та MID 1 мають однаковий дизайн, проте у MID 5 більший вибір кольорів та особливі гальма.

MID 5

Як і MID 3, він має амортизатор і вушка для кріплення ремінця для легкого транспортування. Він дорожчий, ніж MID 3, оскільки він оснащений додатковим гальмом. Воно забезпечить не тільки комфорт, але і додаткову безпеку дитини.

MID 7 та MID 9

Ці самокати значно відрізняються від попередніх. Замість 125 мм, діаметр коліс становить 175 мм. Їздити по бруківці чи тротуару стало комфортніше. Вага самоката – 4 кг. Самокат MID 7 не має амортизації, адже великі колеса справляються з нерівностями краще, ніж маленькі з амортизацією.

Ззовні MID 9 дуже схожий на MID 7, але головна перевага версії 9 – амортизація на передньому колесі. Це допомагає зменшити вібрації при доланні нерівностей. На кермі є ручка, яка активує гальмо, встановлене на задньому колесі. Це додаткова безпека!

Асортимент самокатів Oxelo великий, тож кожен знайде самокат для своєї дитини: і малюкові, і підлітку. Перед покупкою радимо завітати в магазин, аби протестувати моделі. Сподіваємось, наші самокати стануть справжнім другом для твоєї дитини!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.