Як обрати бігову доріжку

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 29.3.2021
беговая дорожка

Бігова доріжка ефективний тренажер для дому, щоб підтримувати здоров’я та фізичну форму. Якщо ти тільки шукаєш бігову доріжку для себе, ця стаття допоможе зробити правильний вибір. 

Переваги бігової доріжки вдома 

Заняття на біговій доріжці активне кардіо, яке допомагає швидко отримати бажану форму, не виходячи з дому. Бігай незалежно від графіка роботи тренажерного залу, спеки, морозу або дощу і навіть пандемії.

Тренування на доріжці підходить навіть для бігунів, у яких проблеми з суглобами. На м’якому біговому полотні немає нерівностей, а тому суглоби не навантажуються.

Бігова доріжка вдома тренує спортивну самостійність та дозволяє бігати стільки, скільки ти хочеш. Забудь про нетерплячі погляди людей у залі, які чекають своєї черги на тренажер.

беговая дорожка для дома

Яку бігову доріжку вибрати для дому? 

Електрична бігова доріжка оснащена ходовим ременем та двигуном, що його рухає. На відміну від механічних, вони зручніші та простіші у використанні, проте трохи дорожчі.

Однак ця покупка варта цих коштів.

Найкращі електричні бігові доріжки добре захищені від нещасних випадків, які можуть статись на нерівній дорозі та дозволяють швидко досягти приємних результатів від тренувань. Вибираючи електричну бігову доріжку, звертай увагу на:

Потужність двигуна 

Від потужності двигуна залежить максимальна швидкість та допустима вага. Бігова доріжка для дому з потужністю до 2 кінських сил підходить для не надто інтенсивних пробіжок. Пристрої з більшими показниками для швидких бігунів.

Швидкість бігової доріжки 

Найкраща бігова доріжка для дому – це та, яка відповідає твоїм потребам. Подумай, як ти збираєшся тренуватися: ходити зі швидкістю 6 км/год чи бігати 14 км/год. Рекомендуємо вибирати модель з більшою максимальною швидкістю, щоб покращувати рівень фізичної підготовки й уникнути потреби замінюватися бігову доріжку. 

Максимальна вага 

Обирай відповідну доріжку з максимальною вагою залежно від того, скільки важиш ти. Вона наведена у кілограмах та зазначається на кожному тренажері. 

Розмір бігового ременя 

Чим ширший ремінь бігової доріжки, тим зручніше. Також звертай увагу на довжину. Чим більший у тебе зріст тим довшим повинен бути ремінь. 

Нахил 

Якщо ти хочеш швидких результатів або інтенсивніші тренування, вибирай бігову доріжку з можливістю змінювати нахил. Чим більший нахил тим складніше, але результативніше для твого тіла.

Додаткове обладнання та функції 

Різні бігові доріжки пропонують різні функції. Це може бути справжній домашній тренер. Окрім відстеження спалених калорій, пульсу та кілометрів, серед програм є індивідуальні тренування. Наприклад, електрична доріжка Run 100 пропонує 30 видів тренувань.

10 програм — схуднення. Для швидкого позбавлення від зайвих кілограмів.
10 програм витривалість. Для розвитку витривалості під час фізичних навантажень.
10 програм інтервальні тренування. Для збільшення швидкості бігу. 

Бігова доріжка Run 100

Характеристики:
Максимальна швидкість: 14 км/год
Максимальна вага: 130 кг
Потужність двигуна: 1.25 к.с
Нахил: до 3%
Бігова поверхня:
ширина 45 см,
довжина 120 см.

Компактна доріжка, яку можна зберігати вертикально та горизонтально, адже її розмір лише 38 см в глибину.

Як користуватись електричною біговою доріжкою вдома? 

Бігові доріжки від Domyos прості у користуванні та запускаються завдяки одній спеціальній кнопці на головній панелі. Ти можеш просто регулювати темп. Після запуску вже можна заходити на тренажер і обирати програму тренування.

Завжди бігай посередині полотна, щоб уникнути травмування. За потреби можеш притримуватись за ручки. Доріжки оснащені простим інтерфейсом, до якого не виникне запитань. У разі сумнівів, ти завжди можеш скористатись детальною інструкцією, яка йде у комплекті.

Обрати бігову доріжку
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *