Як обрати баскетбольний м’яч?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 13.4.2020

Шукаєш ідеальний м’яч для гри в баскетбол? Точно підібраний м’яч — запорука цікавої та вдалої гри, тож не бери перший-ліпший. Ми допоможемо підібрати правильний розмір м’яча для дітей та дорослих. Спойлер: розмір залежить від віку гравця!

Розмір 1. Для наймолодших: до 4 років.Невеликі м’ячі у розмірі 1 – mini b ідеально підійдуть для малюків. Щоб дитина не травмувалась під час гри, можеш обрати спінений м’яч для безпеки.

Розмір 3. Для дітей віком до 6 років Підійде для гри на вулиці або вдома. Діти полюблять м’яч K500 за невеликий розмір та малу вагу.

Розмір 5. Підходить для дівчаток до 14 років та хлопчиків до 12 років.Обирай полегшений м’яч. Він прискорить процес навчання гри у баскетбол. Ідеально підійде модель WIZZY – запатентована інновація, яка легша на 18% за стандартний м’яч розміру 5. Крім того, він покритий піною, що робить його більш гладким та ефективнішим для тренування, ніж звичайний м’яч.

Розмір 6. Для дівчат від 14 років, жінкам, хлопцям від 12 до 14 років. М’яч розміром 6 ідеально підходить для удосконалення навичок. Наприклад, наша модель BT500 – це м’яч, схвалений Міжнародною федерацією баскетболу (FIBA). Він гарантує приємний контакт завдяки поліуретановому покриттю.

Розмір 7. Для хлопчиків від 14 років та чоловіків.

Рекомендуємо м’яч R500, бо він єдиний у своєму роді. Цей м’яч не здувається, оскільки витримує до 10 проколів діаметром 2 мм. Покрив м’яча містить зелений гель з гумових мікрочастинок, що всмоктуються в отвори для заповнення та зміцнення пошкоджених ділянок. Це не дає повітрю витікати, а ти можеш спокійно продовжувати грати.

Не забувай враховувати місце гри:

Гра у залі? Обирай м’яч з поліуретановим покриттям. На вулиці? Бери м’ячі, стійкий до стирання.

Звичайно, при виборі м’яча потрібно враховувати ще й особисті уподобання — дотик, відчуття та витривалість. Бажаємо цікавої гри та ідеально підібраного м’яча. А в цьому ми завжди готові допомогти!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.