Як доглядати за сноубордом

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 9.12.2020

Сноуборд купують не на один сезон катання. І навіть не на два. Проте якщо за сноубордом неправильно доглядати, то ймовірно він не прослужить довго. На щастя, ми тут як тут! Бо у цій статті ми поділимось методами догляду за сноубордом, щоб катати на ньому максимально довго.

Змащування сноуборду

Сноуборди WEDZE продаються вже звощеними. Наші дошки готові до снігу навіть після 6 місяців з моменту покупки. Тому можеш сміливо готувати сноуборд влітку, а кататися взимку. Просто зберігай його якомога далі від сонячного світла, не допускай потрапляння на нього пилу та бруду.

Використовувати дошку після заводського воскування можна максимум 5-8 разів. Щоб забезпечити ідеальне ковзання, рекомендуємо вощити її кожні 5 занять і щонайменше один раз за рік. На початку сезону для гарного катання або наприкінці сезону для захисту дошки протягом усього літа.

Воскувати сноуборд важче, ніж лижі, оскільки складніше розрівняти поверхню. Якщо ти сумніваєшся у своїх уміннях це зробити — звертайся до спеціалістів.спеціалістів.

Заточування кантів

На відміну від воскування, з кантами немає часових обмежень та рекомендацій. Усе залежить від використання та частоти катання. Перш ніж знову стати на сноуборд, рекомендуємо зробити технічне обслуговування та заточити канти.

Навіть після такого ТО, регулярно слідкуй за станом дошки. Якщо кататися на сноуборді по кам’янистих схилах, то можуть з’явитись нерівності. У такому випадку слід нагострити канти, щоб переконатись у якісному зчепленні.

Як зберігати дошку під час сезону?

  • В кінці дня потрібно очистити сноуборд від бруду та снігу, протерти канти сухою ганчіркою. Не залишай їх мокрими, щоб уникнути появи іржі.
  • Не залишай дошку під прямими сонячними променями. Суши за кімнатної температури, подалі від нагрівальних приладів.
  • Перевір, чи цілий сноуборд. У разі серйозних пошкоджень, не використовуй його. Це небезпечно!
  • Не залишай сноуборд робочою поверхнею в контакті з брудними предметами.

Догляд за дошкою в кінці сезону

Після катання потреба у догляді за спорядженням не зникає. Щоб зберегти функціональність дошки, рекомендуємо віднести її в майстерню. Потурбуйся про наступний сезон: віднови основу, щоб вона була рівною, усунь подряпини та пошкодження. Можливо знадобиться звощення.

Після технічного обслуговування зберігай дошку в сухому місці, аби уникнути появи іржі. Бажано не залишати дошку у гаражі, а знайти для неї місце в будинку чи квартирі. Ідеально — зберігати сноуборд у захисному чохлі.

Дотримуйся наших порад та відкатай зі своєю дошкою не один сезон!

Купити сноуборд
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.