DECA Blog in Ukraine

Художня гімнастика: вправи від Надії Васіної

Художня гімнастика — вид спорту, що точно вирізняється своєю красою серед інших. Але, як і інші, вимагає постійної роботи над собою, не лише на тренуваннях, але й вдома. Тому покажемо батькам юних гімнастів вправи, які можна регулярно виконувати вдома, і те, як їх робити без шкоди здоров'ю. Все, що тобі знадобиться — килимок і трішки завзятості.

Досвідом поділиться Надія Васіна — майстер спорту з художньої гімнастики міжнародного класу, чемпіонка всесвітньої Універсіади, володарка президентської нагороди.
Надія Васіна
Напівшпагат і шпагат

Шпагат - це один з найпопулярніших елементів у гімнастиці, особливо серед дівчаток. Чим раніше дитина навчиться сідати на шпагат, тим легше буде далі. Головне, правильно тримати стегна та плечі. Розпочинати рекомендую поступово, з напівшпагату та плавно переходити на шпагат, доки стегна доторкнуться підлоги.
гімнастика
Жабка

Ця вправа містить елементи поперечного шпагату. "Жабка" важко дається як дівчаткам, так і хлопчикам. Все залежить від стегон та еластичності м'язів. Але не варто засмучуватись, варто розтягуватись! Потрібно сідати у позу як на фото, навіть якщо стегна не торкаються підлоги. Слід тренуватися кожен вечір: можна сісти, покласти книжку перед собою, щоб читати і водночас розтягувати м'язи сідниць.
художня гімнастика
Корзинка

Працюємо над гнучкістю спини та вестибулярним апаратом. Для цього лягаємо на животик, тримаємо руки біля грудей. Дитина повинна намагатися прогинатися назад. З допомогою від батьків можна взятися руками за ноги та продовжувати розтягувати м'язи спини.
йога domyos decathlon
Місток

Це елемент, який потребує гарної фізичної підготовки. Після попередньої вправи, можна лягати на спину і з положення лежачи спробувати стати на місток. Бажано, щоб поруч був тренер або батьки, які могли б підтримувати дитину. Також, стоячи на колінах, можна спробувати самостійно прогинатися назад. Неважливо, дістане дитина до п'яток чи ні одразу: все приходить з часом. Батьки можуть притримати спину та допомогти максимально прогинатися назад.
йога domyos decathlon
З регулярними стараннями прийде результат! Тому радимо виконувати вправи постійно й не зупинятися на досягнутому. Тоді все неодмінно вийде:)
А Domyos підготував для тебе спеціальний килимок та цеглинку для комфортніших занять.

© 2019 Decathlon Ukraine
e-mail: info@decathlon.ua