Хайкінг в дощ? Ми кажемо так!

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 27.9.2021
Непогода – то для інших, зі мною таке не станеться. Саме так ми думаємо перед походами. В цій статті ми допоможемо тобі відкрити для себе всі переваги прогулянок під дощем, адже вони можуть подарувати незабутні враження.
 
Наша порада: завжди перевіряй погоду перед виїздом. Не обмежуйся прогнозом на смартфоні. Ми радимо детально дізнатися про температуру повітря, ризик грози, шторму чи будь-якої специфіки ландшафтів, якими ти пересуватимешся.
 

Тиша і ще раз тиша

Насолоджуйся походом із відчуттям винятковості моменту та спокою, адже вірогідність зустріти ще когось в дощ – мінімальна. Якщо пощастить, то тобі випаде нагода побачити тварин, які зазвичай ховаються через присутність людей.

Однак не втрачай пильність, дотримуйся маршруту. Крім того, завжди попереджай когось з близьких про свої наміри. Повідом, куди ти йдеш і як надовго.

Відкрий по-новому знайомі пейзажі

Трава здаватиметься ще зеленішою, запах дерев і рослин буде більш вираженим, і навіть звук дзюрчання водяних потоків – інтенсивнішим. Для того, щоб твої ноги залишалися сухими, не забудь надягти захисні штани та гетри. Навіть якщо твоє взуття є водонепроникним, вода може просочуватися зверху.
 
Гетри для трекінгу від Quechua стануть твоїми незамінними помічниками під час прогулянок. Стійкі, водонепроникні, вони забезпечать твій комфорт та сухість. А верхні штани, які можна одягати без знімання взуття – це взагалі чудо-штука! Вони навіть мають гідрофільну мембрану, що відводить піт.
 

Чудова нагода випробувати щось новеньке

Ну давай, зізнавайся, ти вже давно шукаєш ідеальну, водонепроникну, легку та зручну куртку, що дихає. І навіть маєш чудову NH500 від Quechua. Саме час переконатись що вона дійсно така крута, як ми описуємо!

Веселка!

Ми всі в душі залишаємося дітьми. Ну і хто ж не бажає побачити веселку? Це ще одна причина вийти на вулицю, навіть якщо погода не здається ідеальною. Проведи час з родиною на спільній прогулянці у пошуку скарбів біля початку веселки!

Які твої найкращі спогади про прогулянки під дощем? Поділись своїми найяскравішими моментами та улюбленими дощовими маршрутами в коментарях.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.