Гірськолижне екіпірування: як вибрати куртку та штани

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 26.11.2020

Щоб не замерзнути на гірськолижних схилах, потрібно обирати екіпірування, зважаючи на технологічні характеристики лижних штанів та курток. У цій статті ми розповімо про головні вимоги до вибору зимового одягу та допоможемо підібрати найкраще гірськолижне спорядження.

Теплота

Ця характеристика може здатися очевидною, коли мова йде про одяг для катання на лижах чи сноуборді, проте деякі моделі здатні зберігати тепло у холодну погоду набагато довше.

Високим рівнем теплоізоляції відрізняються пух та пір’я. Поєднання цих компонентів забезпечить тепло та найменшу вагу виробу. Куртки з таким наповнювачем ідеально підходять для найхолодніших погодних умов.

Водонепроникність

Загалом, все, що призначене для перебування на схилах, є водонепроникним, проте не все може забезпечити абсолютну сухість.

Існує декілька рівнів гідроізоляції та додаткові функції, які не дозволять навіть краплині води потрапити на твою шкіру. Таким є спорядження з мембраною 10 000 мм та герметичними швами. Мембрана це компонент, який наноситься на внутрішню поверхню матеріалу, запобігає просочуванню води та відводить піт, яке виробляє тіло.

Додаткову гідроізоляцію забезпечують герметичні шви. Водонепроникні смуги приклеєні до внутрішніх швів одягу та не пропускають воду. Вони розташовані у місцях, які найбільш схильні до впливу вологи: плечі та грудна клітка.

Довговічність 

Щоб кожного року не купляти нове спорядження для катання, потрібно врахувати міцність матеріалу. Куртка та штани повинні витримувати найенергійніші катання, стрибки та повороти.

Обирай продукцію з міцних водонепроникних матеріалів, які не поглинають воду та збільшують стійкість до непогоди. Уся продукція Wedze має гарантію від 2 років.

Практичність 

Діти швидко ростуть, а батькам доводиться купувати нові речі кожного року. Розробники команди Wedze потурбувались про це і створили систему PULL’N FIT, яка дозволяє легко регулювати довжину штанини відповідно до статури. Такі практичні штани слугуватимуть дитині ще не один рік, незалежно від зросту. 

Враховуй всі фактори: можливість регулювання, крій та навіть наявність кишень. Інколи така мала дрібниця може стати цілою проблемою на курорті.

Подбай про свій комфорт та гарно відпочинь!

вибрати гірськолижний одяг
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.