Фітбол – класна штука чи незрозумілий м’яч?

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 27.4.2020

Фітбол завжди асоціюється зі стрункістю та підтягнутістю. Ми всі бачили його в спортзалі або фітнес-студіях і думали, що непогано завести б такий і вдома. Але що з ним робити, коли тренера немає поруч? Цікаво? Тоді дізнайся більше!

Фітбол — це великий фітнес-м’яч, який служить як для розтягування, укріплення м’язів, так і для покращення постави. Цей інвентар набагато ефективніший, ніж можна собі уявити.

Удосконалення ніг та силуету

Щоб всидіти на м’ячі треба навчитись тримати рівновагу. Для цього ти природним чином напружуєш коліна, стегна і кісточки. Ти навіть не замислюєшся, що працюєш над зміцненням глибоких м’язів і хребта.

Всього 15 хвилин на день для початку, і ти поліпшиш тонус м’язів і свою фігуру в цілому. Ця глибока м’язова робота допомагає боротися з целюлітом і прибирає “апельсинову шкірку”. Дівчата, це ж ідеально!

Покращення постави

Якщо в тебе з’явилася згублива звичка горбитися, фітбол – це прекрасний спосіб виправити ситуацію. Нестабільність м’яча вимагає частої зміни положення, і ти починаєш звертати увагу на свою поставу. Так ти піклуєшся про все своє тіло й оберігаєш спину від хвороб, пов’язаних з її неправильним положенням.

Тримай рівновагу!

Безсумнівно, фітбол розвиває й покращує відчуття балансу, як фізичного, так і психічного. Дійсно, якими б не були вправи, тобі доведеться знайти рівновагу, щоб підтримувати правильне положення. Знайди баланс і керуй ним, таким чином ти розвиватимеш свою концентрацію і самоконтроль.

Фітбол – найкращий друг плаского живота

Всього лише якийсь м’яч, а такий функціонал. Фітбол ідеально підходить для пропрацювання пресу! Такий ефект дає балансування на м’ячі.

Цінний ресурс здоров’я

Мікрорухи, які ти робиш для підтримання правильної постави на спортивному м’ячі, зміцнюють м’язи спини. Ці рухи та нестатична позиція, яку ти приймаєш, також забезпечують кращу циркуляцію крові. Ти постійно перебуваєш у русі, навіть без думки про це, і залишаєшся в тонусі.

До того ж, фітбол стане прекрасним помічником для майбутніх матусь.

Він допоможе:

  • поліпшити рухливість, гнучкість, еластичність суглобів;
  • нормалізувати тиск;
  • зміцнити дихальну та серцево-судинну системи організму;
  • поліпшити кровообіг всіх органів;
  • зміцнити м’язи, які беруть участь під час пологів.
Думаємо, нам вдалося тебе здивувати переліком цікавих властивостей цього красунчика. Спробуй і ти!
 
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *