Фліси від Quechua: 10 років відповідального підходу

Марія Бажіна Avatar
Марія Бажіна
Дата публікації: 12.11.2021

Фліс: той, який ми завжди кладемо в рюкзак, той, який залишається актуальним з року в рік, незважаючи на модні тенденції, той, який ми одягаємо в походи і носимо в повсякденному житті. Бренд Quechua вже багато років розробляє одяг із флісу для справжніх любителів туризму та природи.

Історія бренду Quechua

Як бренд, що народився в самому серці гір, і виробник продукції, ми хочемо зробити походи доступними для якомога більшої кількості людей.

Фліси швидко стали необхідним елементом спорядження спортсменів та туристів завдяки м’якості та теплоті, які вони забезпечують. Починаючи з 1987 року та першого флісу Decathlon, ми пропонуємо компактні спортивні фліси всім нашим клієнтам!

Чи відомо тобі?

У 2010 році ми створили наш перший фліс з екологічним дизайном: Forclaz 50. Ми змінили основний матеріал на вторинний поліестер – пряжу, яка має ті ж технічні характеристики, що і класична пряжа (легкість, повітропроникність, швидке висихання), але разом з тим вона менш шкідлива для навколишнього середовища.

Сьогодні 90% асортименту флісів Quechua виготовлено з вторинного волокна, і ми продовжуємо шукати нові методи, щоб зменшити вплив нашої діяльності на довкілля!

Еко-дизайн флісів

з точки зору пряжі…

З 2010 року ми виготовляємо більшість наших флісів з вторинної поліефірної пряжі. Цей матеріал ми здебільшого отримуємо з перероблених пластикових пляшок. Так, ми перетворюємо відходи на ресурс, який може бути використаний знову!

В середньому для виготовлення флісу з вторинного поліестеру потрібно від 9 до 10 пляшок (залежно від моделі та розміру виробу).

…з точки зору фарбування

З 2020 року ми впроваджуємо нові екологічно відповідальні процеси фарбування нашого флісу, зокрема, чорного кольору. Ми обрали процес фарбування в масі, інтегруючи колірні пігменти в момент виробництва пряжі.

Ця технологія називається Dope Dye, вона зменшує забруднення води.

Безперервне підвищення якості флісів Quechua

Більш відповідальний дизайн не означає меншу якість, а навпаки!

Вторинні або пофарбовані в масі поліефірні нитки мають ті самі технічні характеристики, що й класичні нитки. Завдання флісового матеріалу – утримувати повітря завдяки об’єму, який створює його текстура. Саме повітря завдяки своїй ізоляційній здатності зберігає тепло тіла.

Як і вся наша продукція, наші фліси проходять випробування та повторні перевірки, щоб гарантувати теплий, повітропроникний і зручний продукт для походів цілий рік.

читати про еко-дизайн в decathlon
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 оцінили, средня: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.