Еластична стрічка: Тренування вдома і не тільки

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 7.10.2020

Тренування вдома з часом може здаватися нудним і неефективним, а мотивації ставати менше і менше. Як позбутися цих відчуттів? Урізноманітнити спортивну рутину чимось яскравим. Зараз розповімо, чим і як саме!

Додати кольорів тренуванням у прямому і переносному значеннях можна з нашою еластичною стрічкою для занять крос-тренінгу. Це аксесуар з міцної гуми, яка стане незамінним помічником для домашніх тренувань.
В чому переваги занять з резинкою?

Зі стрічкою дуже легко працювати, адже аксесуар простий у використанні. Можна кріпити до будь-чого і використовувати як вдома, так і на вулиці. Головна перевага – мінімальна вірогідність травм, адже вона дозволяє уникнути навантаження на суглоби та зв’язки. При цьому, дозволяє залучити всі групи м’язів під час тренування. Допоможе схуднути, зміцнити м’язи та виконувати вправи на розтяжку.

Яку стрічку обрати?

Пропонуємо тобі 6 різних резинок. Вони мають різну товщину і кольори. Від товщини гуми залежить сила опору. Кожен колір відповідає певній силі опору:

– Синя: 5 кг.
– Зелена: 15 кг.
– Жовта: 25 кг
– Помаранчева: 35 кг
– Червона: 45 кг
– Чорна : 60 кг

Для початківців підійде синя або зелена стрічка. Досвідченим потрібна жовта чи помаранчева. Профі слід обирати червону або чорну. Проте початківці можуть використовувати стрічки з вищим рівнем опору, наприклад, для допомоги при вправах, як-от підтягування на перекладині.

Як займатись з еластичною стрічкою?

Перевага стрічки у тому, що вона універсальна, а тому для неї доступний великий діапазон вправ. Можна працювати у різних напрямках (вперед, назад, по діагоналі) і над різними групами м’язів. Також тримати стрічку можна так, як зручно, та регулювати силу натягу.

Резинка досить довга, тому з нею можна робити піднімання рук на біцепс, віджимання, планку з опором, тягу, жим, відведення рук та ніг, присідання та багато інших. Завдяки опору від еластичної стрічки тренування буде значно продуктивнішим. І взагалі, цей один аксесуар може повністю замінити тренування в залі.
 
Пропонуємо тобі 5 варіантів вправ з еластичною резинкою:

1.Підйом рук на біцепс

2. Тяга до поясу для м’язів спини

3. Присідання

4. Підйом по діагоналі для м’язів плечей

Окрім того, для збільшення ефективності вправи можна додати інше спортивне спорядження, наприклад, гирю.
5. Піднімання рук з гирею

Займатися з еластичною резинкою не буде нудно, бо види вправ можна змінювати хоч щодня. Спробуєш?

КУПИТИ ЕЛАСТИЧНІ СТІЧКИ
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.