Екіпірування юного воротаря: з чого почати

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 16.2.2021
воротар

У футболі багато позицій на полі, проте воротар вимагає дещо особливої підготовки та екіпірування. З чого почати, якщо твоя дитина каже, що хоче стати воротарем? У цій статті ми розповімо, що потрібно для початку гри на цій позиції. 

Воротар – насолода від гри!  

Перш за все, нехай твоя дитина насолоджується грою! Юні футболісти дуже часто змінюють позиції на полі, щоб вибрати ту, в якій почуваються найкраще. Технічні аспекти не відіграють значної ролі на початку шляху футбольного воротаря. Ми повинні звертати на них увагу лише тоді, коли впевнені, що наша дитина хоче розвиватися в цьому напрямку. 

Коли дитина все ж обирає позицію воротаря, потрібно переконатись, що все необхідне екіпірування готове. Нумо ознайомимось з обов’язковим списком спорядження.

тренування воротарів

Рукавички воротаря

Найголовніше спорядження воротаря – рукавички. При виборі потрібно звертати особливу увагу на розмір та зручність. Правильно підібрані рукавички допомагають воротареві почуватися впевнено і забезпечують комфорт під час ловлі м’яча. Для юних гравців, які тільки вчаться, не слід вибирати рукавички з подушечками для пальців. Такий варіант більше підходить для гравців старшого віку, які вже мають розвинений хват і потребують захисту під час інтенсивних тренувань. Для перших воротарських тренувань рекомендуємо рукавички First

Для того, щоб зчеплення з м’ячем було кращим, рекомендується змочити рукавички перед початком тренування. Після кожної гри потрібно вимити рукавички вручну з невеликою кількістю мила та ретельно сполоснути.Чисті рукавички слід залишити  висихати на рушнику за кімнатної температури. 

Футболка воротаря 

Футболка воротаря відрізняється від екіпірування інших гравців.  Її відмінність полягає в тому, що вона забезпечує комфорт, захищає руки та лікті від падінь. Рекомендуємо воротарську футболку F100, яка має захисні вставки як на ліктях, так і плечах. У разі падіння дитина буде в безпеці.

екіпірування воротаря

Воротарські штани 

Ще одна спеціалізована річ, яка потрібна гравцям – воротарські штани. Вони можуть бути довгими, вище коліна або ¾. Для дитини краще обирати перший варіант, оскільки гравцям доводиться стрибати у спробах спіймати м’яч та падати на землю. Довгі штани захищають гравця від можливих синців та потертостей. Рекомендуємо воротарські штани F100, які мають захисні вставки на колінах та стегнах. 

Ці товари необхідні для маленьких гравців на початку їхньої футбольної кар’єри. Крім вищезазначених продуктів, кожен футболіст повинен мати правильно підібране взуття та гетри. Бажаємо приємної гри та спортивних успіхів! 

Обрати воротарську форму
Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 оцінили, средня: 1,00 з 5)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.