Decathlon Ukraine та Klitschko Foundation зібрали історії успіху від вчителів фізкультури

Ольга Яроцька Avatar
Ольга Яроцька
Дата публікації: 8.9.2021

Decathlon Ukraine разом з Klitschko Foundation вирішили напередодні початку нового навчального року промотивувати вчителів фізичного виховання. Тож протягом серпня був оголошений всеукраїнський збір історій від вчителів фізкультури. Завдання полягало у тому, щоб розповісти у соцмережах свою історію успіху. Вчителі ділилися розповідями про те,  з чого починався їхній професійний шлях, що надихає їх у роботі, чому обрали таку професію.

За період конкурсу було опубліковано 153 історії вчителів з усієї України, які зібрали понад 27 тисяч вподобань в Instagram та Facebook. І кожна з них особлива, креативна та надихаюча! 

А по завершенню був створений Shortlist з 10 історій, які зібрали найбільше вподобань. Серед цих постів конкурсна комісія, в яку входили представники Klitschko Foundation та Decathlon Ukraine, обрала трійку переможців. 

Ми командою читали кожен пост, дивились кожне відео. Насправді ми не очікували такої кількості крутих історій, які читаєш і мурашки йдуть по шкірі. Не чекали побачити такі класні відео з анімаціями, незвичними переходами. Деякі учасники навіть реп читали! Насправді ми вже вкотре переконались, що кожен вчитель фізичного виховання по-своєму особливий! Думаю, що наш конкурс допоміг і іншим дізнатися більше про своїх вчителів. Сподіваємось, нам вдалось досягнути нашої мети — підвищити авторитет вчителів фізичного виховання і показати їхню унікальність!” — розповів Дмитро Крижанівський, представник Klitschko Foundation.

“Вчителі фізкультури  — це ті, з кого починається спортивний шлях і загалом розуміння спорту і фізичної культури як такої. Дуже приємно усвідомлювати, що в нашій країні є чимало вчителів, які з любов’ю ставляться до своєї професії і до спорту. І ми дуже хотіли б, аби таких вчителів стало ще більше. Адже ми завжди  переконані, що спорт — для всіх”, додають в компанії  Decathlon.

Ми знаємо, що насправді кожен, хто доєднався до конкурсу, заслуговує на перемогу, бо кожен вчитель доклав багато креативності та зусиль, аби показати свою історію! 

А до трьох учасників вже протягом вересня надійдуть “посилки успіху”  спортивний інвентар, який включає в себе набори для настільного тенісу, бадмінтону, фризбі, волейбольні, баскетбольні та футбольні м’ячі, а також особливий подарунок для вчителя фізичного виховання. 

Ми віримо, що “посилка успіху” буде активно використовуватися на уроках фізичного виховання та стане корисною у роботі вчителів. 

Тож, хто наші переможці? 

  1. Левченко Анатолій, вчитель Смілянської загальноосвітньої школи
  2. Інна Труфкаків, вчителька Іванівського НВК, Красносільської ОТГ 
  3. Тетяна Островець, вчителька ЗОШ №18 міста Рівне

Ми вітаємо переможців і дякуємо усім учасникам, і дуже хочемо, щоб усі, хто доєднався до конкурсу, не переставали боротися за свої мрії!

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.