Decathlon Ukraine співпрацюватиме з НБА

Єлизавета Терьохіна Avatar
Єлизавета Терьохіна
Дата публікації: 14.5.2021
НБА Декатлон

Зустрічай колаборацію TARMAK & NBA на сайті та у фізичних магазинах Decathlon!

Decathlon, один з найбільших ритейлерів спортивних товарів у світі, та Національна баскетбольна асоціація (НБА) з 2021 року оголосили про багаторічне партнерство, у рамках якого Decathlon стає офіційним ліцензіатом НБА по всій Африці, Азії, Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці.

Партнерство охоплює ексклюзивну підбірку термобілизни, взуття та аксесуарів, розроблених Decathlon, під брендуванням франшиз НБА. Продаватимуться товари під власним баскетбольним брендом Decathlon – TARMAK.

Товари доступні у понад 1200 магазинах Decathlon по всьому світі та в інтернет-магазинах компанії. В Україні товари представлені в сезоні весна-літо – частково у фізичних магазинах, частково можна буде замовити онлайн.

«З часів створення TARMAK чотири роки тому ми мріємо співпрацювати з НБА, найбільшою баскетбольною лігою у світі», – зазначив лідер TARMAK Демієн Дезіттер. 

“Ми маємо спільну мету – розвиток баскетболу у всьому світі, тому це природно – разом працювати над реалізацією цього завдання “.

«Ми раді співпраці з Decathlon, лідером у галузі роздрібної торгівлі спортивними товарами зі світовим масштабом”, – заявив директор з розвитку світового партнерства NBA Стів Гріффітс. “Завдяки цьому партнерству, вболівальники НБА та баскетболісти у всьому світі отримають доступ до вражаючого та інноваційного асортименту товарів, який допоможе їм долучитися до гри”. 

NBA TARMAK

Decathlon – одна з найбільших мереж магазинів спортивних товарів у світі. В Україні наразі відкриті три великих фізичних магазини у Києві в «Рітейл Парк Петрівка» (пр.Бандери 15-Г),  Біличі (вул. Берковецька, 6) та «ТРК Проспект»  (вул.Гната Хоткевича 1-В), а також діє інтернет-магазин.

Створений у 2016 році, TARMAK – це баскетбольний бренд Decathlon, який розробляє власну продукцію, включаючи м’ячі, одяг, взуття, тренувальні аксесуари, засоби захисту та підтримки.

НБА – це глобальний спортивний та медіа-бізнес, побудований навколо чотирьох професійних спортивних ліг: Національна баскетбольна асоціація, Жіноча національна баскетбольна асоціація, Ліга НБА G та Ліга НБА 2K.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.