Decathlon у Cільпо: 20 корнерів у 11 містах

Марія Бажіна Avatar
Марія Бажіна
Дата публікації: 24.12.2021

Французький спортивний бренд Decathlon та мережа супермаркетів Сільпо офіційно оголосили про початок співпраці. З осені 2021 року у мережі супермаркетів з’явилися корнери (спеціально відведені зони) з товарами від Decathlon.

Наразі придбати спорядження та аксесуари можна в 20 магазинах. Бренд представлений у Сільпо не лише у столиці, а й в інших містах: Чернігові, Хмельницькому, Тернополі, Херсоні, Сумах, Одесі, Маріуполі, Львові, Лисичанську, Запоріжжі. Детальніше дізнатися про адреси магазинів з товарами від Decathlon можна на сайті Сільпо.

У корнерах з товарами Decathlon представлено поки близько 70 продуктів. Переважно це товари для туризму, сумки і рюкзаки, а також товари для спорту і фітнесу. Додаватимуть нові товари відповідно до побажань клієнтів Сільпо. Також близько 10% товарів змінюватимуться залежно від сезону. Ціни на спорттовари будуть такі ж, як і в офіційному магазині.

“Ми раді працювати з Сільпо. І цією співпрацею ми разом хочемо наголосити, що Сільпо – це не тільки про їжу, а й про гармонійне проведення часу в магазинах мережі, а продукти харчування – це, зокрема, і про енергію, яка потрібна нам для руху. Ми за здоровий спосіб життя і, звичайно, хочемо, щоб більше і більше людей могли побачити наші товари на власні очі і спробувати їх. І зрештою долучитися до спорту.

Поки це лише початок, у нас в планах активний розвиток цього напрямку, оскільки ми хочемо, щоб спорт став доступним якомога  більшій кількості людей”, – зазначила керівниця B2B напрямку в Decathlon Ukraine Олена Родіна.

В обох компаніях також зазначають, що це лише початок співпраці брендів і в планах є реалізація інших спільних проєктів. 

Decathlon відомий як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві та роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає в тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент спортивних товарів в одному місці з найкращим співвідношенням ціна/якість.

Зараз в Україні функціонує три фізичні магазини в Києві (за адресою: пр. Бандери 15-Г, вул. Берковецька 6 та вул. Г. Хоткевича 1-В), а також один в Одесі (Південна дорога 101-А). Крім того, товари можна придбати в інтернет-магазині.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.