Decathlon співпрацюватиме із Всеукраїнським центром “Спорт для всіх”

Ольга Яроцька Avatar
Ольга Яроцька
Дата публікації: 8.10.2021

Французька мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» оголосили про початок співпраці. 

21 вересня у французькому місті Лілль у штаб-квартирі Decathlon відбулася офіційна зустріч сторін за участі почесного консула України в місті Лілль Етьєна Мурмана, першого секретаря Посольства України у Франції Картавого Євгена, заступниці директора центру “Спорт для всіх” Філіппової Юлії та представників мережі Decathlon у Франції. 

Під час візиту був оформлений Меморандум щодо співпраці та партнерства між Центром «Спорт для всіх» та ТОВ «Декатлон Україна». 

Відповідно до документа сторони домовились, що будуть налагоджувати міжнародні зв’язки та об’єднувати зусилля задля популяризації спорту, розвитку галузі та створення позитивного іміджу активного способу життя в Україні, зокрема у рамках президентської програми “Здорова Україна”.

“Ми раді бути частиною Всеукраїнської президентської програми “Здорова Україна” та співпрацювати з Центром “Спорт для всіх”. Це прекрасна ініціатива, яка сприяє поширенню спорту та здорового способу життя. Як європейська компанія ми повністю поділяємо такі цінності і прийшли в Україну з такими ж цілями: зробити спорт доступним для всіх, допомогти українцям стати здоровішими, полюбити спорт та займатися ним регулярно незалежно від віку, рівня фізичної підготовки чи професії. Ми віримо, що завдяки нашій співпраці ми зможемо змінити життя українського народу за допомогою спорту”, – прокоментував підписання меморандуму директор Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

Даний меморандум стане відправною точкою для подальшої співпраці. У рамках взаємодії сторін заплановано тісну взаємодію у ході низки проєктів, більше деталей про які розкриють найближчим часом.

Оцініть статтю
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Ще немає оцінок)
Loading...
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.